OP M    SO          26.05.2018 10:30              Střítež   –              Horní Bečva       Rýdel    Pavlica  Holub                    

OP M    SO          26.05.2018 15:00              FC VKK B             –              Huslenky             Nevrla  x             x             hř.Karolinka

OP M    SO          26.05.2018 16:30              Poličná –              Choryně              Holub    Křenek Hrůzek

OP M    SO          26.05.2018 16:30              Hošťálková         –              Krhová Václavík               X             X

OP M    SO          26.05.2018 16:30              Bynina  –              Zubří     Číž Jan  X             X

OP M    NE          27.05.2018 16:30              Jarcová –              Val.Bystřice        Pavlica  Rýdel    X

OP M    NE          27.05.2018 16:30              Lhotka n.B          –              Dolní Bečva        Křenek x             x

 

III.tř. M                SO          26.05.2018 16:30              Růžďka –              Val.Polanka B (Lužná)    Rýdel    X             X   

III.tř. M                NE          27.05.2018 15:00              Střelná –              Branky  Číž Jan  X             X

III.tř. M                NE          27.05.2018 16:30              Val.Senice          –              Jablůnka              Štefánik               X             X

III.tř. M                NE          27.05.2018 16:30              Lačnov  –              Leskovec             Nuc Josef            X             X

III.tř. M                NE          27.05.2018 16:30              Kladeruby           –              Nový Hrozenkov             Nevrla  X             X

III.tř. M                NE          27.05.2018 16:30              Choryně B          –              Halenkov B         Holub    X             X

 

IV.tř. M                PÁ          25.05.2018 18:00              Ratiboř B             –              Velká Lhota        Nuc Josef            X             X       

IV.tř. M                SO          26.05.2018 16:30              Janová  –              Mikulůvka          Nuc Josef            X             X

IV.tř. M                NE          27.05.2018 15:00              Krhová B             –              Police    Seidl      X             X

IV.tř. M                NE          27.05.2018 16:30              Liptál     –              Študlov                Václavík               X             X

IV.tř. M                NE          27.05.2018 16:30              Huslenky B         –              Zděchov              Žmiják  X             X

 

 

OP D      SO          26.05.2018 13:30              Hrachovec          –              Francova Lhota Číž Jan   

OP D      NE          27.05.2018 10:00              sd Juřinka/Krhová           –              sd Vidče/Val.Bystřice    Nevrla  hř.Krhová

Název   Datum zápasu                  Domácí                Hosté    HR          pozn.

OP STŽ – F           NE          27.05.2018 13:30              Jarcová –              sd Ratiboř/Kateřinice    Rýdel

OP STŽ – F           NE          27.05.2018 14:00              Lidečko                –              Kelč       Štefánik

OP STŽ – F           NE          27.05.2018 14:00              sd Loučka/Rajnochovice              –              Val. Polanka       x             hř.Loučka                nahlášena žádost H o změnu  na sobotu ale zatím nepotvrzeno D

 

OP STŽ – N          ÚT          22.05.2018 17:00              Ústí        –              Halenkov            Václavík    

OP STŽ – N          SO          26.05.2018 13:30              sd H.Lideč/Val.Příkazy   –              Ústí        Nuc Josef            hř.H.Lideč

OP STŽ – N          NE          27.05.2018 13:30              Halenkov            –              sd Hovězí/Huslenky       Žmiják

OP STŽ – N          NE          27.05.2018 14:00              Hrachovec          –              Podlesí Hrůzek                 zůstane I.B.

 

OP MLŽ                ÚT          22.05.2018 16:00              sd Vigantice/Hutisko     –              sd Zašová/Zubří               Nuc Josef                hř.Vigantice 

OP MLŽ                ÚT          22.05.2018 17:00              Horní Bečva       –              Dolní Bečva        Hrůzek

OP MLŽ                ÚT          22.05.2018 17:30              Hošťálková         –              Ústí        Žmiják

OP MLŽ                ČT           24.05.2018 17:00              sd Vigantice/Hutisko     –              Horní Bečva       Pavlica  hř.Vigantice

OP MLŽ                SO          26.05.2018 13:30              Jarcová                –              Hrachovec          Žmiják

OP MLŽ                SO          26.05.2018 14:00              sd Ratiboř/Kateřinice    –              sd Val.Polanka/Lužná    Václavík                hř.Ratiboř

OP MLŽ                SO          26.05.2018 14:00              sd Jablůnka/Růžďka       –              Hošťálková         x             hř.Jablůnka

OP MLŽ                NE          27.05.2018 10:00              Choryně              –              Kelč       Žmiják

OP MLŽ                NE          27.05.2018 13:00              Ústí        –              sd H. Lideč/V.Příkazy     x

OP MLŽ                NE          27.05.2018 14:00              Francova Lhota –              FC Vsetín (2007)              Nuc Josef

OP MLŽ                PO          28.05.2018 17:00              Val. Meziříčí (2007)         –              Podlesí Žmiják

OP MLŽ                ÚT          29.05.2018 17:00              Hrachovec          –              sd Zašová/Zubří               Žmiják

OP MLŽ                ST           30.05.2018 17:00              Horní Bečva       –              Val. Meziříčí (2007)         Nuc Josef

 

OP STPŘ              PO          21.05.2018 16:00              Rožnov A            –              Valašská Bystřice B         x        

OP STPŘ              PO          21.05.2018 17:00              Leskovec             –              Val.Polanka        x

OP STPŘ              PO          21.05.2018 17:00              Val.Meziříčí (2008)          –              Kateřinice           x

OP STPŘ              PO          21.05.2018 17:00              Rožnov B             –              Hutisko                x

OP STPŘ              PO          21.05.2018 17:30              Halenkov            –              Ratiboř x

OP STPŘ              ÚT          22.05.2018 17:00              Juřinka –              Police    x

OP STPŘ              ST           23.05.2018 17:00              Ratiboř –              FC Vsetín (2008)              x

OP STPŘ              ČT           24.05.2018 17:00              Ústí        –              Lidečko                x

OP STPŘ              ČT           24.05.2018 17:00              Valašská Bystřice A         –              Dolní Bečva        x

OP STPŘ              PÁ          25.05.2018 16:30              Jarcová –              Podlesí x

OP STPŘ              PÁ          25.05.2018 17:00              Hošťálková         –              Police    x

OP STPŘ              PÁ          25.05.2018 17:30              Val.Příkazy – modří         –              Halenkov            x

OP STPŘ              SO          26.05.2018 10:00              Poličná –              Val.Meziříčí (2008)          x

OP STPŘ              SO          26.05.2018 13:00              Horní Bečva       –              Valašská Bystřice A         x

OP STPŘ              NE          27.05.2018 10:00              Valašská Bystřice B         –              Rožnov B             x

OP STPŘ              NE          27.05.2018 11:00              Juřinka –              Jablůnka              x

OP STPŘ              NE          27.05.2018 13:00              Střelná –              Halenkov            x

OP STPŘ              NE          27.05.2018 13:30              Vidče    –              Rožnov A            x

OP STPŘ              NE          27.05.2018 14:00              Vigantice B         –              Dolní Bečva        x

OP STPŘ              PO          28.05.2018 17:00              sd Val.Příkazy/H.Lideč   –              Leskovec             x

OP STPŘ              PO          28.05.2018 17:00              Val.Polanka        –              sd N.Hrozenkov/VKK    x

OP STPŘ              PO          28.05.2018 17:00              Kateřinice           –              Choryně              x

OP STPŘ              PO          28.05.2018 17:00              Hutisko                –              sd Zašová/Zubří               x

OP STPŘ              ST           30.05.2018 17:00              Ratiboř –              Val.Příkazy – modří         x

OP STPŘ              ČT           31.05.2018 17:00              Hošťálková         –              Juřinka x