OP M PÁ 01.06.2018 17:30 Hošťálková – Lhotka n.B Nuc Josef Pavlica Bukáček OP M SO 02.06.2018 15:00 Krhová – FC VKK B Holub Plesník x
OP M NE 03.06.2018 16:30 Horní Bečva – Bynina Holub X X
OP M NE 03.06.2018 16:30 Zubří – Hošťálková Křenek X X
OP M NE 03.06.2018 16:30 Huslenky – Lhotka n.B Nevrla X X
OP M NE 03.06.2018 16:30 Dolní Bečva – Jarcová Rýdel X X
OP M NE 03.06.2018 16:30 Val.Bystřice – Poličná Číž Jan X X
OP M NE 03.06.2018 16:30 Choryně – Střítež Václavík Pavlica Hrůzek

III.tř.M SO 02.06.2018 16:30 Jablůnka – Růžďka Rýdel
III.tř.M NE 03.06.2018 10:15 Val.Polanka B (Lužná) – Ústí Rýdel hř.Lužná
III.tř.M NE 03.06.2018 16:30 Halenkov B – Kladeruby Nuc Josef
III.tř.M NE 03.06.2018 16:30 Nový Hrozenkov – Lačnov Seidl
III.tř.M NE 03.06.2018 16:30 Leskovec – Střelná x
III.tř.M NE 03.06.2018 16:30 Branky – Val.Senice x

IV.tř.M PÁ 01.06.2018 17:00 Janová – Huslenky B Žmiják
IV.tř.M NE 03.06.2018 15:30 Velká Lhota – Liptál x
IV.tř.M NE 03.06.2018 15:30 Študlov – Mikulůvka x
IV.tř.M NE 03.06.2018 16:30 Zděchov – Krhová B x
IV.tř.M NE 03.06.2018 16:30 Police – Ratiboř B x

OP D SO 02.06.2018 10:00 Jarcová – Hrachovec Žmiják
OP D SO 02.06.2018 13:00 sd Vidče/Val.Bystřice – sd Dolní Bečva/Hutisko Nuc Josef hř.Vidče
OP D SO 02.06.2018 13:30 Podlesí – Francova Lhota Nevrla

OP STŽ – T NE 03.06.2018 09:15 Kelč – Lidečko Žmiják
OP STŽ – T NE 03.06.2018 10:00 sd Ratiboř/Kateřinice – Jarcová Nevrla hř.Ratiboř
OP STŽ – T NE 03.06.2018 14:00 Val. Polanka – sd Loučka/Rajnochovice Nuc Josef
OP STŽ – T ÚT 05.06.2018 18:00 Kelč – sd Ratiboř/Kateřinice Žmiják

OP STŽ – N ST 30.05.2018 17:30 Halenkov – sd Hovězí/Huslenky Bukáček
OP STŽ – N SO 02.06.2018 13:30 sd Hovězí/Huslenky – Ústí Rýdel hř.Hovězí
OP STŽ – N NE 03.06.2018 13:30 Podlesí – sd Val.Bystřice/Vidče Číž Jan
OP STŽ – N NE 03.06.2018 13:30 Police – Hrachovec x
OP STŽ – N ÚT 05.06.2018 17:30 sd H.Lideč/Val.Příkazy – Halenkov Číž Jan hř.H-Lideč

OP MLŽ PO 28.05.2018 17:00 Val. Meziříčí (2007) – Podlesí X
OP MLŽ PO 28.05.2018 18:00 Hošťálková – Ústí Žmiják
OP MLŽ ÚT 29.05.2018 17:00 Hrachovec – sd Zašová/Zubří Žmiják
OP MLŽ ST 30.05.2018 17:00 Horní Bečva – Val. Meziříčí (2007) Nuc Josef
OP MLŽ PÁ 01.06.2018 17:00 Jarcová – Hrachovec x
OP MLŽ SO 02.06.2018 10:00 Podlesí – Dolní Bečva Nevrla
OP MLŽ SO 02.06.2018 13:00 Hrachovec – sd Vigantice/Hutisko Holub
OP MLŽ SO 02.06.2018 13:30 Jarcová – Horní Bečva Žmiják
OP MLŽ NE 03.06.2018 10:00 sd Zašová/Zubří – Choryně Nuc Josef hř.Zašová
OP MLŽ NE 03.06.2018 10:15 sd Val.Polanka/Lužná – Ústí Bukáček hř.Lužná
OP MLŽ NE 03.06.2018 11:30 Kelč – Val. Meziříčí (2007) Žmiják

OP STPŘ PO 28.05.2018 17:00 sd Val.Příkazy/H.Lideč – Leskovec x hř.V.Příkazy
OP STPŘ PO 28.05.2018 17:00 Val.Polanka – sd N.Hrozenkov/VKK x
OP STPŘ PO 28.05.2018 17:00 Kateřinice – Choryně x
OP STPŘ PO 28.05.2018 17:00 Vigantice B – Dolní Bečva x
OP STPŘ PO 28.05.2018 17:00 Hutisko – sd Zašová/Zubří x
OP STPŘ ÚT 29.05.2018 16:30 Jarcová – Podlesí x
OP STPŘ ÚT 29.05.2018 17:00 Juřinka – Val.Meziříčí (2008) x
OP STPŘ ÚT 29.05.2018 18:00 Střelná – Halenkov x
OP STPŘ ST 30.05.2018 17:00 Ratiboř – Val.Příkazy – modří x
OP STPŘ ČT 31.05.2018 17:00 Poličná – Val.Meziříčí (2008) x
OP STPŘ ČT 31.05.2018 17:00 Hošťálková – Juřinka x
OP STPŘ PÁ 01.06.2018 17:00 Hutisko – Horní Bečva x
OP STPŘ SO 02.06.2018 10:00 FC Vsetín (2008) – Střelná x
OP STPŘ SO 02.06.2018 10:00 Halenkov – Val.Polanka x
OP STPŘ SO 02.06.2018 10:00 sd N.Hrozenkov/VKK – sd Val.Příkazy/H.Lideč x hř.N.H.
OP STPŘ SO 02.06.2018 10:00 Choryně – Poličná x
OP STPŘ SO 02.06.2018 13:00 Val.Meziříčí (2008) – Jablůnka x
OP STPŘ SO 02.06.2018 14:00 Rajnochovice – Jarcová x
OP STPŘ NE 03.06.2018 10:00 Podlesí – Kateřinice x
OP STPŘ NE 03.06.2018 10:00 sd Zašová/Zubří – Valašská Bystřice B x hř.Zašová
OP STPŘ NE 03.06.2018 14:00 Dolní Bečva – Valašská Bystřice A x
OP STPŘ NE 03.06.2018 17:00 Dolní Bečva – Vigantice B x
OP STPŘ PO 04.06.2018 17:00 Leskovec – Ústí x
OP STPŘ PO 04.06.2018 17:00 Rožnov B – Vidče x
OP STPŘ ST 06.06.2018 17:00 Ratiboř – Val.Polanka x