OP M SO 19.05.2018 15:00 Krhová – Bynina Chytil x x OP M SO 19.05.2018 16:30 Huslenky – Hošťálková Plesník x x
OP M SO 19.05.2018 16:30 Choryně – Jarcová Křenek x x
OP M SO 19.05.2018 16:30 Střítež – Poličná Holub Václavík Hrůzek
OP M NE 20.05.2018 16:30 Horní Bečva – Zubří Číž Jan Hrůzek x
OP M NE 20.05.2018 16:30 Dolní Bečva – FC VKK B Václavík x x
OP M NE 20.05.2018 16:30 Val.Bystřice – Lhotka n.B Nevrla x x

III.tř. M SO 19.05.2018 16:30 Jablůnka – Střelná Nuc Josef x x
III.tř. M SO 19.05.2018 16:30 Ústí – Růžďka Nevrla x x
III.tř. M NE 20.05.2018 10:15 Val.Polanka B (Lužná) – Val.Senice Štefánik x x hř.Lužná
III.tř. M NE 20.05.2018 16:30 Nový Hrozenkov – Choryně B Pavlica x x
III.tř. M NE 20.05.2018 16:30 Leskovec – Kladeruby Štefánik x x
III.tř. M NE 20.05.2018 16:30 Branky – Lačnov Holub x x

IV.tř.M NE 20.05.2018 15:00 Mikulůvka – Liptál Křenek x x
IV.tř.M NE 20.05.2018 15:30 Velká Lhota – Krhová B Nuc Josef x x
IV.tř.M NE 20.05.2018 15:30 Študlov – Ratiboř B x x x
IV.tř.M NE 20.05.2018 16:30 Zděchov – Janová Žmiják x x
IV.tř.M NE 20.05.2018 16:30 Police – Huslenky B Seidl x x

OP D SO 19.05.2018 11:30 Hrachovec – sd Juřinka/Krhová Žmiják
OP D SO 19.05.2018 13:30 Francova Lhota – sd Dolní Bečva/Hutisko Plesník
OP D NE 20.05.2018 13:00 sd Vidče/Val.Bystřice – Ústí Nevrla hř.Vidče

OP STŽ – T NE 20.05.2018 09:15 Kelč – sd Ratiboř/Kateřinice Nevrla
OP STŽ – T NE 20.05.2018 13:30 Val. Polanka – Jarcová Štefánik
OP STŽ – T NE 20.05.2018 14:00 Lidečko – sd Loučka/Rajnochovice Pavlica

OP STŽ – N NE 20.05.2018 13:30 sd Hovězí/Huslenky – sd H.Lideč/Val.Příkazy Žmiják hř.Hovězí
OP STŽ – N NE 20.05.2018 13:30 Podlesí – Police Seidl
OP STŽ – N UT 22.05.2018 17:00 Ústí – Halenkov Chytil

OP MLŽ PO 14.05.2018 17:00 Jarcová – Kelč Nuc Josef
OP MLŽ UT 15.05.2018 17:00 Hrachovec – sd Zašová/Zubří Žmiják
OP MLŽ ST 16.05.2018 17:00 Dolní Bečva – sd Vigantice/Hutisko Nuc Josef
OP MLŽ ČT 17.05.2018 17:00 sd Zašová/Zubří – Horní Bečva Nuc Josef hř.Zašová
OP MLŽ SO 19.05.2018 10:00 FC Vsetín (2007) – sd Ratiboř/Kateřinice Plesník
OP MLŽ SO 19.05.2018 10:00 Podlesí – Choryně Pavlica
OP MLŽ SO 19.05.2018 10:15 sd Val.Polanka/Lužná – sd Jablůnka/Růžďka Chytil hř.Lužná
OP MLŽ SO 19.05.2018 13:45 Hrachovec – Horní Bečva Nuc Josef
OP MLŽ NE 20.05.2018 10:00 Hošťálková – Ústí Holub
OP MLŽ NE 20.05.2018 10:00 sd Zašová/Zubří – Jarcová Nuc Josef hř.Zašová
OP MLŽ NE 20.05.2018 11:00 sd H. Lideč/V.Příkazy – Francova Lhota Číž Jan hř.H.Lideč
OP MLŽ NE 20.05.2018 11:30 Kelč – sd Vigantice/Hutisko x
OP MLŽ NE 20.05.2018 14:00 Dolní Bečva – Val. Meziříčí (2007) Václavík
OP MLŽ UT 22.05.2018 16:00 sd Vigantice/Hutisko – sd Zašová/Zubří Nuc Josef hř. Vigantice

OP STPŘ PO 14.05.2018 17:00 Val.Polanka – Lidečko X
OP STPŘ PO 14.05.2018 17:00 Kateřinice – Jablůnka X
OP STPŘ PO 14.05.2018 17:00 Hutisko – Rožnov A X
OP STPŘ ČT 17.05.2018 17:00 Valašská Bystřice A – Dolní Bečva X
OP STPŘ PÁ 18.05.2018 16:00 Jablůnka – Poličná X
OP STPŘ PÁ 18.05.2018 17:00 Val.Příkazy – modří – FC Vsetín (2008) X
OP STPŘ SO 19.05.2018 10:00 Halenkov – Ratiboř X
OP STPŘ SO 19.05.2018 10:00 sd N.Hrozenkov/VKK – Střelná X hř.NH
OP STPŘ SO 19.05.2018 10:00 Lidečko – sd Val.Příkazy/H.Lideč X
OP STPŘ SO 19.05.2018 10:30 Dolní Bečva – Vigantice A X
OP STPŘ SO 19.05.2018 14:00 Rajnochovice – Hošťálková X
OP STPŘ NE 20.05.2018 10:00 Choryně – Jarcová X
OP STPŘ NE 20.05.2018 10:00 Valašská Bystřice A – Vigantice B X
OP STPŘ NE 20.05.2018 13:00 Horní Bečva – sd Zašová/Zubří X
OP STPŘ PO 21.05.2018 16:00 Rožnov A – Valašská Bystřice B X
OP STPŘ PO 21.05.2018 17:00 Leskovec – Val.Polanka X
OP STPŘ PO 21.05.2018 17:00 Val.Meziříčí (2008) – Kateřinice X
OP STPŘ PO 21.05.2018 17:00 Rožnov B – Hutisko X
OP STPŘ UT 22.05.2018 17:00 Juřinka – Police X