Na každý špičkový fotbalový web patří cestovní kancelář, která nabízí zájezdy na utkání atraktivních evropských lig. Můžeme s potěšením konstatovat, že se nám podařilo navázat spolupráci s CK Fotbaltour.cz. 

Jsme parta lidí, pro které je fotbal vším. A ačkoli každý z nás má své vlastní důvody, všichni máme jednu společnou věc. Je jím sportovní cestovní kancelář FutbalTour.cz, v níž pracujeme.

Společnost založili v roce 2011 Matej Očenáš a Július Turček (v činnosti navázala na projekt Pojď na fotbal z roku 2008), přičemž postupně z ní vybudovali jednotku na trhu. Bez účasti investora nebo nadnárodní sítě. Cestovní ruch je těžké podnikání. Platí zde však jedno pravidlo: pokud něčemu věnujete maximální úsilí a zúročíte ho ve prospěch klienta – dříve. Díky našim zkušenostem proto není pro nás žádný problém, aby vaše zájezdy byly přizpůsobeny tak, aby splňovaly všechny požadavky. Chcete vstupenky VIP s plným servisem nebo výjimečnou prohlídkou pro vaše obchodní partnery? Věřte nám.

FotbalTour.cz se narodil z lásky k fotbalu. Je to naše krédo, ale především princip, kterým se řídíme. Naším cílem je poskytnout vám nezapomenutelné sportovní zážitky ve fotbale nebo jiném sportu, který si bez obav užijete.
Je skvělé cestovat a poznávat nová města, což je však návykové, to jsou atmosféra a emoce, které zažijete pouze na fotbale. Barcelona, Londýn, Turín, Mnichov … Přesvědčte se s námi, proč je fotbal nejpopulárnějším sportem planety a proč ho zbožňuje 3,5 miliardy lidí na světě.

Proč cestovat s námi? 
100% garance vstupenek
Žádné skryté poplatky
Kategorie vstupenek dle výběru
Služby zákazníkům nonstop
Individuální přístup ke každé objednávce
Služby delegáta v ceně zájezdu
Zkušenosti na trhu již od roku 2008

Zažijte světový fotbal přímo na stadionu!

Darujte nezapomenutelný fotbalový zážitek. Potěšte své nejbližší moderním dárkem na který nikdy nezapomenou. Vstupenky nebo zájezd na fotbal jsou pro fotbalového fanouška absolutně ideálním dárkem. Kontaktujte nás a dárkovou poukázku vám vyrobíme na míru.

Již 41586 klientů s námi vycestovalo na fotbal!

www.fotbaltour.cz