Vývoj sestupových pozic v 1. B třídě ovlivní pohyby v okresních tabulkách přeboru, III. a IV. třídy. 

Varianta – z 1. B třídy sestoupí pouze Lhota u Vsetína

okresní přebor

– postupuje vítěz do 1. B třídy

1. Choryně 22 19 0 3 62:23 56 2 1
2. Střítež 22 18 0 4 68:38 55 1 2

– sestupují do III. třídy dva týmy

7. Dolní Bečva 22 11 0 11 48:54 30 3 0
8. FC VKK B 22 10 0 12 43:66 30 1 1
9. Bynina 22 9 0 13 68:63 28 1 2
10. Hošťálková 21 9 0 12 48:45 28 0 1
11. Val.Bystřice 22 9 0 13 64:72 27 0 0
12. Zubří 22 8 0 14 42:47 25 0 1
13. Lhotka n.B 21 7 0 14 41:69 20 2 1
14. Huslenky 22 3 0 19 28:73 7 2 0

III. třída

– do okresního přeboru postupují dva týmy

1. Jablůnka 21 18 0 3 64:19 55 0 1
2. Nový Hrozenkov 20 16 0 4 49:27 44 5 1
3. Ústí 20 13 0 7 64:25 42 0 3

– do IV. třídy sestupují dva týmy

5. Střelná 20 8 0 12 43:31 29 0 5
6. Kladeruby 21 8 0 13 24:33 28 1 5
7. Leskovec 20 10 0 10 33:37 27 3 0
8. Val.Polanka B (Lužná) 21 10 0 11 43:61 27 3 0
9. Choryně B 21 8 0 13 33:42 26 2 4
10. Lačnov 20 8 0 12 35:53 23 3 2
11. Růžďka 20 7 0 13 34:47 21 2 2
12. Halenkov B 20 6 0 14 19:43 20 2 4
13. Val.Senice 20 8 0 12 33:59 20 4 0

IV. třída

– postupuje do IV. třídy vítěz

1. Liptál 16 13 0 3 68:25 40 0 1
2. Ratiboř B 16 12 0 4 62:35 37 1 2
3. Janová 16 12 0 4 50:25 35 2 1

Varianta 2 – z 1. B třídy sestoupí kromě Lhoty u Vsetína také Zašová

okresní přebor

– postupuje vítěz do 1. B třídy

1. Choryně 22 19 0 3 62:23 56 2 1
2. Střítež 22 18 0 4 68:38 55 1 2

– sestupují do III. třídy tři týmy

7. Dolní Bečva 22 11 0 11 48:54 30 3 0
8. FC VKK B 22 10 0 12 43:66 30 1 1
9. Bynina 22 9 0 13 68:63 28 1 2
10. Hošťálková 21 9 0 12 48:45 28 0 1
11. Val.Bystřice 22 9 0 13 64:72 27 0 0
12. Zubří 22 8 0 14 42:47 25 0 1
13. Lhotka n.B 21 7 0 14 41:69 20 2 1
14. Huslenky 22 3 0 19 28:73 7 2 0

III. třída

– do okresního přeboru postupují dva týmy

1. Jablůnka 21 18 0 3 64:19 55 0 1
2. Nový Hrozenkov 20 16 0 4 49:27 44 5 1
3. Ústí 20 13 0 7 64:25 42 0 3

– do IV. třídy sestupují tři týmy

5. Střelná 20 8 0 12 43:31 29 0 5
6. Kladeruby 21 8 0 13 24:33 28 1 5
7. Leskovec 20 10 0 10 33:37 27 3 0
8. Val.Polanka B (Lužná) 21 10 0 11 43:61 27 3 0
9. Choryně B 21 8 0 13 33:42 26 2 4
10. Lačnov 20 8 0 12 35:53 23 3 2
11. Růžďka 20 7 0 13 34:47 21 2 2
12. Halenkov B 20 6 0 14 19:43 20 2 4
13. Val.Senice 20 8 0 12 33:59 20 4 0

IV. třída

– postupuje do IV. třídy vítěz

1. Liptál 16 13 0 3 68:25 40 0 1
2. Ratiboř B 16 12 0 4 62:35 37 1 2
3. Janová 16 12 0 4 50:25 35 2 1