V průběhu letních prázdnin, konkrétně 28.7.2018 se za pomoci strategického partnera KRIŠTOF trade s.r.o. uskuteční ve fotbalovém areálu Sokola Ústí u Hranic 1. ročník benefičního streetového turnaje ve fotbale UHER STREET CUP 2018. Této akce se mohou zúčastnit muži i ženy nad 15 let. Utkání se budou odehrávat na trávě i pevném povrchu s pomocí mantinelů, čímž pořadatelé docílí přívlastku „STREET“ a účastníci si budou moci otestovat svoji univerzálnost. Své týmy si můžete skládat libovolně, způsob turnaje je nastaven na 4+1 a tým může na soupisku napsat celkem 10 hráčů.

Týmy budou rozděleny do 4 skupin po 6 a první čtyři ze skupiny postupují do večerního play – off pod umělým osvětlením. Pro vítěze utkání jsou připraveny zajímavé věcné a finanční ceny. Mimo celkové hodnocení se bude vyhlašovat také OSOBNOST TURNAJE, BRANKÁŘ A ALLSTAR TEAM, navíc v každém utkání bude vyhlášen“HRÁČ UTKÁNÍ“, který získá věcnou cenu.

Nejen účastníci, ale také návštevníci turnaje budou mít možnost podpořit přerovský stacionář „JSME TADY“, kterému bude věnována část startovného a veškerý výtěžek turnaje. Mimo jiné se můžete těšit na soutěže pro dospělé i děti, ARCHA MINNIE BAR, grilované speciality a burgery šéfkuchaře Hotelu Centrum Jakuba Trčky a doprovodný program jehož line up můžete sledovat na oficiální události nebo stránkách turnaje, kde budou postupně přibývat další informace a videa o přiblížení akce:

https://www.facebook.com/events/2126023964285160/

Turnaj je vypsán pro 24 týmů a počet se z důvodu hladkého průběhu a kvality nebude v případě většího zájmu navyšovat. Startovné do turnaje za tým 2000 kč ( V ceně registrace je oběd pro hráče, pitný režim pro tým, delegovaní futsaloví rozhodčí, gumový náramek s logem turnaje, díky kterému bude moct účastník turnaje navštívit například „chill zone“ nebo stanové městečko a příspěvek 500 kč na stacionář JSME TADY z Přerova. Stacionář byl vybrán hlavni organizační složkou neziskovou organizací Tom Help pod vedením Tomáše Plesníka. Příspěvek bude slavnostně předán v průběhu turnaje zástupcům tohoto zařízení.

Pro registraci a více informací nás najdete na FB UHER STREET CUP nebo telefonicky na čísle 605 519 299, či emailové adrese standa055@centrum.cz

uher