III.třída M UT 08.05.2018 16:30 Nový Hrozenkov – Ústí Štefánik Holub Žmiják
IV.třída M UT 08.05.2018 16:30 Krhová B – Študlov Nuc Josef OP D UT 08.05.2018 10:00 Jarcová – sd Vidče/Val.Bystřice Nuc Josef
OP STŽ UT 08.05.2018 13:00 sd Val.Bystřice/Vidče – Podlesí Křenek hř.Val.Bystřice
OP MLŽ PO 07.05.2018 17:00 Val. Meziříčí (2007) – Choryně Holub
OP MLŽ UT 08.05.2018 13:00 Kelč – Hrachovec Nuc Josef
OP MLŽ ST 09.05.2018 17:00 Jarcová – Dolní Bečva Žmiják
OP MLŽ PÁ 11.05.2018 17:00 Horní Bečva – Choryně Nuc Josef
OP STPŘ PO 07.05.2018 16:00 Rožnov A – sd Zašová/Zubří X
OP STPŘ PO 07.05.2018 17:00 Leskovec – Ratiboř X
OP STPŘ UT 08.05.2018 10:00 sd Zašová/Zubří – Hutisko X hř.Zašová
OP STPŘ ST 09.05.2018 17:00 Ratiboř – sd N.Hrozenkov/VKK X
OP STPŘ ČT 10.05.2018 17:00 Ústí – Val.Příkazy – modří X
OP STPŘ ČT 10.05.2018 17:00 Hutisko – Vidče X
OP STPŘ PÁ 11.05.2018 16:30 Jarcová – Val.Meziříčí (2008) X
OP STPŘ PÁ 11.05.2018 17:00 Leskovec – sd Val.Příkazy/H.Lideč X
OP STPŘ PÁ 11.05.2018 17:00 Hošťálková – Podlesí X
víkend 12.-13.květen

OP M SO 12.05.2018 16:30 Poličná – Horní Bečva Pavlica Plesník Nevrla
OP M SO 12.05.2018 16:30 Hošťálková – Dolní Bečva Holub x x
OP M SO 12.05.2018 16:30 Bynina – Huslenky Křenek x x
OP M NE 13.05.2018 15:00 FC VKK B – Val.Bystřice Nuc Josef x x hř.Karolinka
OP M NE 13.05.2018 16:30 Jarcová – Střítež Štefánik x x
OP M NE 13.05.2018 16:30 Lhotka n.B – Choryně Holub x x
OP M NE 13.05.2018 16:30 Zubří – Krhová Václavík x x

III.třída M SO 12.05.2018 16:30 Choryně B – Leskovec Nuc Josef x x
III.třída M NE 13.05.2018 15:00 Střelná – Val.Polanka B (Lužná) x x x
III.třída M NE 13.05.2018 16:30 Val.Senice – Ústí Pavlica x x
III.třída M NE 13.05.2018 16:30 Lačnov – Jablůnka Číž Jan x x
III.třída M NE 13.05.2018 16:30 Kladeruby – Branky Křenek x x
III.třída M NE 13.05.2018 16:30 Halenkov B – Nový Hrozenkov Seidl x x

IV.třída M SO 12.05.2018 16:30 Janová – Liptál Číž Jan x x
IV.třída M SO 12.05.2018 16:30 Ratiboř B – Mikulůvka Žmiják x x
IV.třída M NE 13.05.2018 16:30 Huslenky B – Velká Lhota x x x
IV.třída M NE 13.05.2018 16:30 Zděchov – Police x x x

OPD SO 12.05.2018 10:00 sd Juřinka/Krhová – Francova Lhota Nevrla hř.Juřinka
OPD SO 12.05.2018 12:30 Ústí – Podlesí Číž Jan
OPD SO 12.5.2018 0:00 Hrachovec – sd Dolní Bečva/Hutisko X

OP STŽ – F SO 12.05.2018 10:00 Val. Polanka – Kelč Chytil
OP STŽ – F NE 13.5.2018 10:00 sd Ratiboř/Kateřinice – sd Loučka/Rajnochovice Nevrla hř.Ratiboř
OP STŽ – F NE 13.05.2018 13:30 Jarcová – Lidečko Štefánik

OP STŽ NE 12.05.2018 10:00 Ústí – sd Hovězí/Huslenky Chytil
OP STŽ NE 13.05.2018 13:30 Halenkov – sd H.Lideč/Val.Příkazy Seidl
OP STŽ NE 13.05.2018 13:30 Police – sd Hutisko/D.Bečva x
OP STŽ NE 13.05.2018 14:00 Hrachovec – sd Val.Bystřice/Vidče Václavík

OP MLŽ SO 12.05.2018 10:00 sd Vigantice/Hutisko – Podlesí Pavlica hř.Vigantice
OP MLŽ SO 12.05.2018 13:30 Jarcová – Kelč Nevrla
OP MLŽ SO 12.05.2018 14:00 sd Ratiboř/Kateřinice – sd H. Lideč/V.Příkazy Chytil hř.Ratiboř
OP MLŽ SO 12.05.2018 14:00 sd Jablůnka/Růžďka – FC Vsetín (2007) Plesník hř.Jablůnka
OP MLŽ NE 13.05.2018 10:00 Hošťálková – sd Val.Polanka/Lužná x
OP MLŽ NE 13.05.2018 10:00 Horní Bečva – Val. Meziříčí (2007) Nuc Josef
OP MLŽ NE 13.05.2018 10:00 Choryně – Dolní Bečva x
OP MLŽ NE 13.05.2018 13:00 Ústí – Francova Lhota Nuc Josef
OP MLŽ UT 15.05.2018 17:00 Hrachovec – sd Zašová/Zubří Žmiják

OP STPŘ SO 12.05.2018 10:00 FC Vsetín (2008) – Halenkov X
OP STPŘ SO 12.05.2018 10:00 Poličná – Juřinka X
OP STPŘ NE 13.05.2018 10:00 Police – Rajnochovice X
OP STPŘ NE 13.05.2018 10:00 sd Zašová/Zubří – Rožnov B X hř.Zašová
OP STPŘ NE 13.05.2018 13:00 Střelná – Leskovec X
OP STPŘ NE 13.05.2018 13:00 Vigantice A – Valašská Bystřice A X
OP STPŘ NE 13.05.2018 13:00 Vidče – Dolní Bečva X
OP STPŘ NE 13.05.2018 14:00 Vigantice B – Horní Bečva X
OP STPŘ PO 14.05.2018 17:00 Val.Polanka – Lidečko X
OP STPŘ PO 14.05.2018 17:00 Kateřinice – Jablůnka X
OP STPŘ PO 14.05.2018 17:00 Hutisko – Rožnov A X