Bojovný výkon na vítězství nestačil!

K VELKÉ ALBRECHTICE – FK HODSLAVICE 4 : 1 ( 2 : 0 )

Branka: Zelenka Miroslav.

FK Hodslavice předvedl bojovný výkon, který bohužel na vytoužené body nestačil. Jak utkání probíhalo pro Vás sepsal velký fanoušek Jakub Kramoliš, kterému tímto jménem FK Hodslavice velmi děkuji.

K sobotnímu zápasu zajížděli naši muži do Velkých Albrechtic. Při prvním pohledu na aktuální tabulku se mohlo jevit, že nás bude čekat velmi vyrovnaný zápas, ve kterém šlo o více spíše našim borcům, už jen kvůli setrvání v okresním přeboru. Nicméně bylo potřeba dodat, že Velké Albrechtice na jaře doma ještě neprohrály a zároveň dokonce z celkových 12 proher zaznamenaly na jaře pouhé dvě a to jednu z těchto proher ještě proti prvním Skotnicím a druhou až na penalty ve Studénce. Tímto bylo všem jasné, že nás v Albrechticích nebude čekat jednoduchý zápas. Hned v úvodu zápasu měly více ze hry Albrechtice a vytvořily si 3 vyložené šance, které vynikající brankář Cacek chytil, zejména jeden ze zákroků poukázal na rychlý reflex a postřeh mladého brankáře. Nicméně další střelu pak již jen brankář vyrazil a hostující útočník dorážel do prázdné brány. Po prvním obdrženém gólu se hra víceméně vyrovnala, a i naši si vytvořili šanci na gól. Těsně před koncem prvního poločasu však po sporných rozhodnutích hlavního rozhodčího jsme inkasovali podruhé. Pri druhém gólu opět nešlo Vaškovi v bráně nic vyčíst, obrana ho tam stejně jako při prvním gólu nechala osamoceného.

Po změně stran se naši hráči začali více prosazovat a dokonce lze říct, že byli lepším týmem, což se projevilo krásným centrem Honzy Mičky, který dostal na hlavu Vašek Minář a těsně před brankářem míč zvednul Mirek Zelenka a vsítil gól. To byl snad první gól Mirka Zelenky od doby, kdy jsme spolu kopali za žáky, kde tehdy válel, což je už však dlouhá doba. Nicméně dobře to poukazuje na jeho rostoucí formu. Potom, co jsme dali gól na 2:1, tak opět hlavní rozhodčí zapískal několik sporných momentů ve prospěch domácích (neumožněné střídání našeho hráče, čekaní našeho hráče mimo hrací plochu, hra v deseti a faul na našeho hráče bez odpískání). Vše se to tak nějak sešlo a inkasovali jsme potřetí (po neodpískaném faulu na našeho brankáře pozn. Redakce) a následně čtvrtý gól (chybně posouzený offside pozn. Redakce) již padl v době, kdy naši hráči byli vcelku rozladěni a znechuceni z dění na samotném hřišti. Co dodat závěrem? Musíme přiznat, že domácí byli lepším týmem a to ještě neproměnili penaltu, dali tři tyčky a tři břevna a zbytek jejich pokusů zázračně vychytal Vašek. Dalším zajímavým momentem celého zápasu bylo i třeba to, že pískal pomezní, který ještě na podzim proti nám chytal v brance Velkých Albrechtic (mimochodem stejný soupeř jako v dnešním zápase), tehdy se dokonce 20 minut před koncem na našem hřišti docela ošklivě zranil a musel střídat. Budeme chlapcům držet palce do dalších bojů o záchranu v okresním přeboru a všichni věříme, že se to udrží, už jen proto, že si to naši za předváděné výkony zaslouží.

Sestava FK Hodslavice: Cacek Václav – Kudělka Ondřej, Kudělka Jan, Mikšík Jakub, Kudělka Lukáš – Horák Jiří, Minář Václav, Horák David, Žlebek Petr – Mička Jan a Zelenka Miroslav.

Střídali: Kramoliš Jakub a Dvořák Jakub. Trenér: Cacek Stanislav.

DSC03305 DSC03343 DSC03369 DSC03380 DSC03400 DSC03431 unnamed 33304816_1240084496095144_843311996731392000_n DSC03292 DSC03297

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.