Val. Bystřice – Zubří 2:6 (0:2)
Hosté nabírají dech týmu, co by chtěl sbírat body jak na běžícím páse a v Bystřici to potvrdili. „První poločas jsme odehráli excelentně směrem dozadu a dali dvě branky. Soupeře jsme do ničeho nebezpečného nepustili. Jenže v tomto výkonu jsme nepokračovali po přestávce, kdy jsme udělali chybu a inkasovali z penalty. Pak udělal asi i díky slunci chybu brankář Maleňák, který neudržel míč a Vavřín inkasoval pohodlně do prázdné branky. Domácí ještě krásnou brankou hlavou šli do kontaktu, ale od stavu 2:3 jsme ovládli zápas. Mohli jsme dát i osm branek, ale na druhou stranu musíme zůstat nohama na zemi, protože ve druhém poločase byla v naší defenzívě chyby. Sešli jsem se na utkání v 18 lidech a kluky chválím za přístup,“ řekl hrající předseda Zubří Robert Jurajda.
Branky: 50. a 64. Vrábel – 4. a 72. Blabla, 16. Drda, 55. Vavřín, 78. Jurajda, 90. Kantor.