Již druhou kontumaci mají za sebou fotbalisté VKK B. Na podzim nedojeli do Jarcové, nyní v posledním kole do Poličné. V případě ještě jednoho se nedostavení na utkání by byli ze soutěže spolu s finanční pokutou vyloučeni. 

A byla by to škoda na více frontách. Tabulka by doznala mnoha změn, protože VKK B patři v domácím prostředí se střelecky disponovaným Pavlem Škrobákem jako pravidelnou posilou rezervního týmu k nejlepším týmům soutěže. Ze sedmi utkání vyhráli šest a jsou za Choryní a Stříteží třetí nejlepší.

Venku je to ale problém. Již tak úzký kádr áčka ještě pronásledují zranění hráčů, ne vždy se podaří sladit zápas rezervy jak s prvním týmem, tak s dorostem a pak dojde k tomu, že se na venkovní zápas se prostě tým nesejde, i když tomu byl naposledy pravděpodobně vinen Doktor Martin. Venku je VKK také třetím týmem, ale od konce s přesně opačnou bilancí výher a proher, než má doma. 

Proto doufejme, že tento tým již odehraje všechna utkání, aby se zajímavý vývoj okresního přeboru rozhodoval u zelené barvy, ale ne stolu, nýbrž trávníku.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.