OP M PÁ 27.04.2018 17:00 Hošťálková – Lhotka n.B Nuc Josef Pavlica Hrůzek OP M SO 28.04.2018 15:00 Krhová – Huslenky Pavlica Nevrla Hrůzek
OP M SO 28.04.2018 16:30 Bynina – Val.Bystřice Plesník Holub Nuc Josef
OP M NE 29.04.2018 15:00 FC VKK B – Střítež Václavík x x hř.Karolinka
OP M NE 29.04.2018 16:30 Jarcová – Horní Bečva Pavlica x x
OP M NE 29.04.2018 16:30 Lhotka n.B – Poličná Číž Jan x x
OP M NE 29.04.2018 16:30 Hošťálková – Choryně Holub x x
OP M NE 29.04.2018 16:30 Zubří – Dolní Bečva Nuc Josef Hrůzek x
OP M UT 01.05.2018 15:00 FC VKK B – Horní Bečva Nuc Josef x x hř.Karolinka
OP M UT 01.05.2018 16:30 Bynina – Jarcová Holub x x
OP M UT 01.05.2018 16:30 Zubří – Poličná Křenek x x
OP M UT 01.05.2018 16:30 Dolní Bečva – Val.Bystřice Pavlica Hrůzek x

III.tř. M NE 29.04.2018 15:00 Střelná – Růžďka x x x
III.tř. M NE 29.04.2018 16:30 Lačnov – Ústí Frňka x x
III.tř. M NE 29.04.2018 16:30 Kladeruby – Val.Polanka B (Lužná) x x x
III.tř. M NE 29.04.2018 16:30 Choryně B – Jablůnka Křenek x x
III.tř. M NE 29.04.2018 16:30 Halenkov B – Branky Nevrla x x
III.tř. M NE 29.04.2018 16:30 Nový Hrozenkov – Leskovec Seidl x x
III.tř. M UT 01.05.2018 16:30 Nový Hrozenkov – Ústí Bukáček x x
III.tř. M UT 01.05.2018 16:30 Leskovec – Val.Polanka B (Lužná) Štefánik x x
III.tř. M UT 01.05.2018 16:30 Branky – Jablůnka Frňka x x

IV.tř M SO 28.04.2018 16:30 Janová – Ratiboř B Žmiják x x
IV.tř M NE 29.04.2018 15:00 Krhová B – Liptál x x x
IV.tř M NE 29.04.2018 16:30 Huslenky B – Mikulůvka x x x
IV.tř M NE 29.04.2018 16:30 Zděchov – Študlov x x x
IV.tř M NE 29.04.2018 16:30 Police – Velká Lhota x x x
IV.tř M UT 01.05.2018 16:30 Zděchov – Ratiboř B Číž Jan x x

OP D SO 28.04.2018 10:00 Ústí – sd Dolní Bečva/Hutisko Chytil
OP D SO 28.04.2018 10:00 Jarcová – Francova Lhota Hrůzek
OP D UT 01.05.2018 13:30 Podlesí – sd Juřinka/Krhová Chytil

OPSTŽ SO 28.04.2018 10:00 sd Ratiboř/Kateřinice – sd H.Lideč/V.Příkazy Bukáček hř.Ratiboř
OPSTŽ SO 28.04.2018 13:00 Ústí – Lidečko Chytil
OPSTŽ NE 29.04.2018 09:15 Kelč – Podlesí Nevrla
OPSTŽ NE 29.04.2018 13:30 Halenkov – sd Hovězí/Huslenky Nevrla
OPSTŽ NE 29.04.2018 13:30 Jarcová – sd Val.Bystřice/Vidče Pavlica
OPSTŽ NE 29.04.2018 13:30 Police – sd Loučka/Rajnochovice x
OPSTŽ NE 29.04.2018 14:00 Hrachovec – sd Hutisko/Dol.Bečva Číž Jan

OPMLŽ UT 24.04.2018 17:00 Horní Bečva – sd Vigantice/Hutisko Nuc Josef
OPMLŽ SO 28.04.2018 10:00 FC Vsetín (2007) – sd Val.Polanka/Lužná Nevrla
OPMLŽ SO 28.04.2018 10:00 sd Vigantice/Hutisko – Val. Meziříčí (2007) Hrůzek hř.Vigantice
OPMLŽ SO 28.04.2018 13:00 Hrachovec – Podlesí Holub
OPMLŽ SO 28.04.2018 13:30 Jarcová – Dolní Bečva Nevrla
OPMLŽ SO 28.04.2018 14:00 sd Jablůnka/Růžďka – Francova Lhota Bukáček hř.Jablůnka
OPMLŽ NE 29.04.2018 10:00 Hošťálková – sd H. Lideč/V.Příkazy Bukáček
OPMLŽ NE 29.04.2018 10:00 Horní Bečva – Choryně Pavlica
OPMLŽ NE 29.04.2018 10:00 sd Zašová/Zubří – Kelč Nuc Josef hř.Zašová
OPMLŽ NE 29.04.2018 13:00 Ústí – sd Ratiboř/Kateřinice Seidl
OPMLŽ UT 01.05.2018 10:00 Kelč – Podlesí Žmiják
OPSTPŘ UT 24.4.2018 16:00 Vidče – Vigantice B hř.Střítež
OPSTPŘ ST 25.04.2018 17:00 Ratiboř – Lidečko
OPSTPŘ ST 25.04.2018 17:00 Hošťálková – Val.Meziříčí (2008)
OPSTPŘ ČT 26.04.2018 17:00 Horní Bečva – Hutisko
OPSTPŘ PÁ 27.04.2018 16:30 Jarcová – Poličná
OPSTPŘ SO 28.04.2018 10:00 FC Vsetín (2008) – Leskovec
OPSTPŘ SO 28.04.2018 10:00 Halenkov – sd N.Hrozenkov/VKK
OPSTPŘ SO 28.04.2018 14:00 Rajnochovice – Podlesí
OPSTPŘ NE 29.04.2018 10:00 Police – Choryně
OPSTPŘ NE 29.04.2018 10:00 Valašská Bystřice B – Valašská Bystřice A
OPSTPŘ NE 29.04.2018 13:00 Vigantice A – Horní Bečva
OPSTPŘ PO 30.04.2018 17:00 Leskovec – Lidečko
OPSTPŘ PO 30.04.2018 17:00 sd Val.Příkazy/H.Lideč – Val.Příkazy – modří hř.V.Příkazy
OPSTPŘ PO 30.04.2018 17:00 Val.Polanka – Ústí
OPSTPŘ PO 30.04.2018 17:00 Kateřinice – Juřinka
OPSTPŘ PO 30.04.2018 17:00 Hutisko – Dolní Bečva
OPSTPŘ PO 30.04.2018 17:00 Rožnov B – Rožnov A
OPSTPŘ UT 01.05.2018 10:00 sd Zašová/Zubří – Hutisko hř.Zašová
OPSTPŘ UT 01.05.2018 10:00 Valašská Bystřice B – Horní Bečva