Přinášíme obsazení rozhodčích OFS Vsetín na nadcházející víkend. 

OP M SO 05.05.2018 16:30 Huslenky – Zubří Holub x x
OP M SO 05.05.2018 16:30 Choryně – FC VKK B Nevrla Číž Jan SD2 x
OP M SO 05.05.2018 16:30 Střítež – Lhotka n.B Pavlica Hrůzek x
OP M SO 05.05.2018 16:30 Poličná – Jarcová Frňka Václavík Chytil SD2
OP M NE 06.05.2018 16:30 Horní Bečva – Krhová Václavík Frňka x SD1
OP M NE 06.05.2018 16:30 Dolní Bečva – Bynina Číž Jan x x SD1
OP M NE 06.05.2018 16:30 Val.Bystřice – Hošťálková Štefánik Hrůzek x

III.tř. M SO 05.05.2018 16:30 Jablůnka – Kladeruby Štefánik x x
III.tř. M SO 05.05.2018 16:30 Ústí – Střelná Nuc Josef x x
III.tř. M SO 05.05.2018 16:30 Růžďka – Val.Senice Křenek x x
III.tř. M NE 06.05.2018 10:15 Val.Polanka B (Lužná) – Lačnov Pavlica x x hř.Lužná
III.tř. M NE 06.05.2018 16:30 Leskovec – Halenkov B Žmiják x x
III.tř. M NE 06.05.2018 16:30 Branky – Choryně B Křenek x x
III.tř. M UT 08.05.2018 16:30 Nový Hrozenkov – Ústí Štefánik Holub Žmiják

IV.tř. M NE 06.05.2018 15:00 Mikulůvka – Krhová B Seidl x x
IV.tř. M NE 06.05.2018 15:30 Velká Lhota – Zděchov Holub x x
IV.tř. M NE 06.05.2018 15:30 Študlov – Huslenky B Pavlica x x
IV.tř. M NE 06.05.2018 16:30 Police – Janová Nuc Josef x x
IV.tř. M NE 06.05.2018 16:30 Liptál – Ratiboř B Nevrla x x
IV.tř. M NE 08.05.2018 16:30 Krhová B – Študlov Žmiják

OP D SO 05.05.2018 13:30 Podlesí – Jarcová Nevrla
OP D SO 05.05.2018 13:30 Francova Lhota – Ústí Nuc Josef

OP STŽ NE 06.05.2018 09:15 Kelč – Hrachovec Nevrla
OP STŽ NE 06.05.2018 10:00 Halenkov – Ústí Chytil
OP STŽ NE 06.05.2018 13:30 sd Hovězí/Huslenky – sd Ratiboř/Kateřinice Žmiják hř.Hovězí
OP STŽ NE 06.05.2018 13:30 Val. Polanka – Lidečko Pavlica
OP STŽ NE 06.05.2018 13:30 Podlesí – Police Holub
OP STŽ NE 06.05.2018 14:00 sd Loučka/Rajnochovice – Jarcová Nuc Josef hř.Loučka
OP STŽ NE 06.05.2018 14:00 sd Val.Bystřice/Vidče – sd Hutisko/Dol.Bečva Štefánik hř.V.Bystř.

OP MLŽ SO 05.05.2018 10:00 Podlesí – Jarcová Nuc Josef
OP MLŽ SO 05.05.2018 10:15 sd Val.Polanka/Lužná – Ústí Chytil hř.Lužná
OP MLŽ SO 05.05.2018 14:00 Dolní Bečva – sd Vigantice/Hutisko Pavlica
OP MLŽ NE 06.05.2018 11:00 sd H. Lideč/V.Příkazy – sd Jablůnka/Růžďka Číž Jan hř.H.Lideč
OP MLŽ NE 06.05.2018 11:30 Kelč – Hrachovec Nevrla
OP MLŽ NE 06.05.2018 14:00 Francova Lhota – sd Ratiboř/Kateřinice x
OP MLŽ PO 07.05.2018 17:00 Val. Meziříčí (2007) – Choryně Holub
OP MLŽ ST 09.05.2018 17:00 Jarcová – Dolní Bečva Žmiják

OP STPŘ ČT 03.05.2018 17:00 Ústí – sd Val.Příkazy/H.Lideč x
OP STPŘ PÁ 04.05.2018 16:00 Jablůnka – Jarcová x
OP STPŘ PÁ 04.05.2018 17:00 Val.Příkazy – modří – Halenkov x
OP STPŘ PÁ 04.05.2018 17:00 Kateřinice – Podlesí x
OP STPŘ SO 05.05.2018 10:00 sd N.Hrozenkov/VKK – FC Vsetín (2008) x hř.N.Hroz.
OP STPŘ SO 05.05.2018 10:00 Lidečko – Střelná x
OP STPŘ SO 05.05.2018 10:00 Choryně – Hošťálková x
OP STPŘ SO 05.05.2018 10:00 Poličná – Kateřinice x
OP STPŘ SO 05.05.2018 14:00 Juřinka – Rajnochovice x
OP STPŘ NE 06.05.2018 10:00 Podlesí – Police x
OP STPŘ NE 06.05.2018 10:00 Valašská Bystřice A – Vidče x
OP STPŘ NE 06.05.2018 14:00 Horní Bečva – Rožnov B x
OP STPŘ NE 06.05.2018 14:00 Dolní Bečva – Valašská Bystřice B x
OP STPŘ NE 06.05.2018 14:00 Vigantice B – Vigantice A x
OP STPŘ PO 07.05.2018 16:00 Rožnov A – sd Zašová/Zubří x
OP STPŘ PO 07.05.2018 17:00 Leskovec – Ratiboř x
OP STPŘ ST 09.05.2018 17:00 Ratiboř – sd N.Hrozenkov/VKK x