OP M NE 22.04.2018 16:00 Horní Bečva – Huslenky Nuc Josef x x
OP M NE 22.04.2018 16:00 Dolní Bečva – Krhová Frňka Pavlica x
OP M NE 22.04.2018 16:00 Val.Bystřice – Zubří Václavík x x
OP M SO 21.04.2018 16:00 Bynina – Choryně Pavlica Plesník Bukáček
OP M SO 21.04.2018 16:00 Střítež – Hošťálková Štefánik Frňka x
OP M SO 21.04.2018 16:00 Poličná – FC VKK B Holub x x
OP M NE 22.04.2018 16:00 Jarcová – Lhotka n.B Křenek x x
III.tř. M NE 22.04.2018 16:00 Branky – Nový Hrozenkov Číž Jan x x
III.tř. M SO 21.04.2018 16:00 Jablůnka – Halenkov B Václavík x x
III.tř. M NE 22.04.2018 10:15 Val.Polanka B (Lužná) – Choryně B Holub x x hř. Lužná
III.tř. M SO 21.04.2018 16:00 Ústí – Kladeruby Číž Jan x x
III.tř. M SO 21.04.2018 16:00 Růžďka – Lačnov Nuc Josef x x
III.tř. M NE 22.04.2018 16:00 Val.Senice – Střelná Žmiják x x

IV.tř. M SO 21.04.2018 16:00 Janová – Velká Lhota Chytil x x
IV.tř. M NE 22.04.2018 15:30 Študlov – Police x x x
IV.tř. M NE 22.04.2018 15:00 Mikulůvka – Zděchov Nevrla x x
IV.tř. M NE 22.04.2018 16:00 Liptál – Huslenky B Holub x x
IV.tř. M SO 21.04.2018 16:00 Ratiboř B – Krhová B Nevrla x x

OP D SO 21.04.2018 13:00 Hrachovec – sd Vidče/Val.Bystřice Nevrla
OP D SO 21.04.2018 10:00 sd Dolní Bečva/Hutisko – Jarcová Žmiják hř.Hutisko
OP D NE 22.04.2018 10:00 sd Juřinka/Krhová – Ústí Žmiják hř.Krhová

OP STŽ SO 21.04.2018 13:00 Ústí – sd Hovězí/Huslenky Číž Jan
OP STŽ SO 21.04.2018 13:00 sd H.Lideč/V.Příkazy – Halenkov Václavík hř.H.Lideč
OP STŽ SO 21.04.2018 13:30 Val. Polanka – sd Ratiboř/Kateřinice Chytil
OP STŽ NE 22.04.2018 13:30 Hrachovec – Podlesí Číž Jan
OP STŽ SO 21.04.2018 13:30 sd Loučka/Rajnochovice – Kelč Holub hř.Loučka
OP STŽ NE 22.04.2018 13:30 sd Val.Bystřice/Vidče – Police Václavík hř.Val.Bystř.
OP STŽ NE 22.04.2018 10:00 sd Hutisko/Dol.Bečva – Jarcová Nuc Josef hř.Hutisko

OP MLŽ SO 21.04.2018 10:00 FC Vsetín (2007) – Ústí Frňka hř.Tyršova
OP MLŽ NE 22.04.2018 11:00 sd H. Lideč/V.Příkazy – sd Val.Polanka/Lužná x hř.H.Lideč
OP MLŽ NE 22.04.2018 13:30 Francova Lhota – Hošťálková x
OP MLŽ NE 22.04.2018 10:00 sd Ratiboř/Kateřinice – sd Jablůnka/Růžďka Frňka hř.Ratiboř
OP MLŽ ST 18.04.2018 17:00 sd Zašová/Zubří – Dolní Bečva Žmiják hř.Zašová
OP MLŽ NE 22.04.2018 14:00 Horní Bečva – Kelč Nuc Josef
OP MLŽ SO 21.04.2018 10:00 Podlesí – sd Zašová/Zubří Plesník
OP MLŽ SO 21.04.2018 13:30 Dolní Bečva – Hrachovec Plesník
OP MLŽ PO 23.04.2018 17:00 Val. Meziříčí (2007) – Jarcová Žmiják tráva
OP MLŽ NE 22.04.2018 10:00 Choryně – sd Vigantice/Hutisko Nevrla

OP STPŘ PO 16.04.2018 17:00 Val.Polanka – Val.Příkazy – modří
OP STPŘ PÁ 20.04.2018 17:00 Val.Příkazy – modří – sd N.Hrozenkov/VKK
OP STPŘ PO 23.04.2018 17:00 Leskovec – Halenkov
OP STPŘ NE 22.04.2018 14:00 Lidečko – FC Vsetín (2008)
OP STPŘ ČT 19.04.2018 17:00 Ústí – Střelná
OP STPŘ PO 23.04.2018 17:00 sd Val.Příkazy/H.Lideč – Val.Polanka hř.V.Příkazy
OP STPŘ ST 18.04.2018 17:30 Hošťálková – Jarcová
OP STPŘ ST 18.04.2018 17:00 Police – Kateřinice
OP STPŘ NE 22.04.2018 10:30 Juřinka – Podlesí
OP STPŘ SO 21.04.2018 10:00 Choryně – Rajnochovice
OP STPŘ PO 23.04.2018 17:00 Val.Meziříčí (2008) – Police tráva
OP STPŘ PÁ 20.04.2018 16:00 Jablůnka – Hošťálková
OP STPŘ PO 23.04.2018 17:00 Kateřinice – Jarcová
OP STPŘ PO 16.04.2018 17:00 Hutisko – Vigantice B
OP STPŘ PO 16.04.2018 17:00 Rožnov B – Dolní Bečva
OP STPŘ NE 22.04.2018 13:00 Horní Bečva – Rožnov A
OP STPŘ NE 22.04.2018 13:30 Dolní Bečva – sd Zašová/Zubří
OP STPŘ NE 22.04.2018 10:00 Valašská Bystřice A – Hutisko
OP STPŘ NE 22.04.2018 14:00 Vigantice B – Valašská Bystřice B
OP STPŘ NE 22.04.2018 13:00 Vigantice A – Vidče