Lhota u Vs. – P. Bečva 1:2 (1:1)
Velmi nechutnou fotbalovou dohru měl odchod hráčů do kabin po utkání ve Lhotě u Vsetína. „Je urážkou fotbalu, když komise rozhodčích KFS Zlín prostřednictvím jejího obsazovacího úseku pošle na důležité utkání mladého rozhodčího Prokůpka a ještě bez asistentů, kterému ještě není ani 18 let a podle toho to tak dopadlo. Přitom se hrál vyrovnaný a docela pěkný fotbal. Po kolmici se v prvním poločase prosadil Blažek, hosté stihli po podklouznutí Juřici vyrovnat. Ve druhém poločase měl být také hostující hráč po druhé žluté kartě vyloučen a nakonec jsme prohráli po sporné penaltě, kdy hostující hráč kopl do nastavené nohy Mikuška. V posledních sekundách se strhla velká mela u rohového praporku, kdy hosté natahovali čas a pak se šlo do kabin. Byl chumel mnoha hráčů a náš brankář Florián vystartoval na rozhodčího a strčil do něho. Brankář neviděl červenou kartu, rychle zasáhla naše pořadatelská služba a situace se uklidnila odchodem rozhodčího do kabin. Kdyby tady pískal zkušený rozhodčí, k ničemu takovému by nedošlo,“ řekl předseda Lhoty u Vsetína Petr Orság.
„V prvních deseti minutách jsme mohli vést 0:2, ale Sívek s Ondryášem své úniky na brankáře přesně nezakončili. Domácí nehráli špatně, zkušený Zeťák zlobil naši obranu. Dostali jsme branku, ale naštěstí do poločasu po rohu srovnali. Druhý poločas byl nervózní. Domácí za námi v určitých ohledech fotbalově zaostávali a postupně se přitvrzovalo. O penaltě nemám pochyb, byla nařízená správně. Souhlasím, že náš hráč Janíček měl být vyloučen, ale rozhodčí to posoudil, jak to posoudil. Náš hráč se soupeři omluvil a nejednalo se o zákeřný zákrok. Po utkání domácí brankář udělal s rozhodčím doslova přemet a byla to inzultace. Pro mě je to nepochopitelný závěr, který domácí neunesli a do fotbalu to nepatří,“ řekl trenér Prostřední Bečvy Zbyněk Jurajda.
Branky: 28. Blažek – 38. Barabáš, 73. Martin Fiurášek.