Bynina – Val. Bystřice 9:3 (4:2)
Hosté jsou v těžké krizi. Na jaře zatím porazili jen poslední Huslenky a inkasovali dohromady 21 branek. „Připadám si jako brankář házené,“ říká výstižně brankář Valašské Bystřice Josef Maleňák. Bynina hrála výborný zápas a přehrála soupeře jak ve středu pole, tak výbornou orientací v pokutovém území. Její hráči si nacházeli odražené míče a sázeli do bystřické branky jeden gól za druhým. Na utkání byli svěřenci Davida Kelnara perfektně takticky připraveni a vysoká výhra by jim měla dodat klid do dalších zápasů, kde potřebují získat body „klidu“.
„Do 25. minuty to byl vyrovnaný zápas. Vrábel měl šanci za stavu 2:2 nás poslat do vedení, ale nakonec jsme poločas prohráli o dvě branky. Neměli jsme v utkání ani štěstí, všechny odražené míče nacházely soupeře a branky od čísla pět do čísla osm byly jako přes kopírák. Měli jsme dnes i tři důležité absence. David Bolf se ženil, Radim Macháček byl v práci a chyběl také zkušený Vašek, a tak museli zaskočit již neaktivní hráči jako Basel, Vlček nebo Václav Majer. Od stavu 6:2 na nás padla deka a byl z toho nakonec debakl,“ dodal k utkání Josef Maleňák.
Branky: 8. Rosenkranc, 31., 37. a 55. Matula, 40. Plešek, 46. Kuchařík, 56. Navrátil, 69. Neuberger – 6., 31. a 88. Vrábel.