OP M NE 08.04.2018 15:30 Horní Bečva – Dolní Bečva Křenek Nevrla x OP M NE 08.04.2018 15:30 Val.Bystřice – Huslenky Nuc Josef x x
OP M NE 08.04.2018 15:30 Choryně – Krhová Pavlica Hrůzek x
OP M SO 07.04.2018 10:30 Střítež – Zubří Václavík Holub Bukáček
OP M SO 07.04.2018 15:30 Bynina – Poličná Nevrla Holub Pavlica
OP M NE 08.04.2018 15:30 Jarcová – Hošťálková Holub x x
OP M SO 07.04.2018 15:30 Lhotka n.B – FC VKK B Kovářčík x x

III.třída M volný los – Branky
III.třída M SO 07.04.2018 15:30 Jablůnka – Leskovec Nuc Josef x x
III.třída M NE 08.04.2018 10:15 Val.Polanka B (Lužná) – Nový Hrozenkov Chytil x x hř.Lužná
III.třída M SO 07.04.2018 15:30 Ústí – Halenkov B Plesník x x
III.třída M SO 07.04.2018 15:30 Růžďka – Choryně B Chytil x x
III.třída M NE 08.04.2018 15:30 Val.Senice – Kladeruby Václavík x x
III.třída M NE 08.04.2018 15:00 Střelná – Lačnov Číž Jan x x

IV.třída M “
NE“ 08.04.2018 15:30 Študlov – Velká Lhota Štefánik x x

OP dorost SO 07.04.2018 12:30 Hrachovec – Podlesí Pavlica
OP dorost SO 07.04.2018 12:30 Francova Lhota – sd Vidče/Val.Bystřice Číž Jan
OP dorost SO 07.04.2018 12:30 Ústí – Jarcová Plesník

OP STŽ SO 07.04.2018 10:00 Ústí – sd H.Lideč/V.Příkazy Plesník
OP STŽ NE 08.04.2018 12:30 Val. Polanka – sd Hovězí/Huslenky Václavík
OP STŽ NE 08.04.2018 13:00 Lidečko – Halenkov Štefánik
OP STŽ NE 08.04.2018 13:00 Hrachovec – sd Loučka/Rajnochovice Holub
OP STŽ NE 08.04.2018 13:00 sd Val.Bystřice/Vidče – Podlesí Nuc Josef
OP STŽ NE 8.4.2018 13:00 sd Hutisko/Dol.Bečva – Kelč Nevrla hř.D.Bečva
OP STŽ NE 08.04.2018 12:30 Jarcová – Police Plesník

OP MLŽ SO 07.04.2018 15:00 FC Vsetín (2007) – Hošťálková x UT Pecník
OP MLŽ PÁ 6.4.2018 16:30 Horní Bečva – Podlesí Hrůzek
OP MLŽ SO 07.04.2018 10:30 Dolní Bečva – Kelč Nevrla
OP MLŽ PO 09.04.2018 17:00 Val. Meziříčí (2007) – sd Zašová/Zubří Holub
OP MLŽ NE 08.04.2018 10:00 Choryně – Hrachovec Holub
OP MLŽ SO 07.04.2018 10:00 sd Vigantice/Hutisko – Jarcová Pavlica

OP STPŘ PÁ 06.04.2018 17:00 Val.Příkazy – modří – Leskovec
OP STPŘ SO 07.04.2018 10:00 Lidečko – sd N.Hrozenkov/VKK
OP STPŘ ČT 05.04.2018 17:00 Ústí – FC Vsetín (2008)
OP STPŘ PO 09.04.2018 17:00 sd Val.Příkazy/H.Lideč – Ratiboř
OP STPŘ PO 09.04.2018 17:00 Val.Polanka – Střelná
OP STPŘ SO 07.04.2018 13:00 Juřinka – Choryně
OP STPŘ NE 08.04.2018 10:00 Val.Meziříčí (2008) – Podlesí
OP STPŘ PÁ 06.04.2018 16:00 Jablůnka – Rajnochovice
OP STPŘ SO 07.04.2018 10:00 Poličná – Police
OP STPŘ PO 09.04.2018 17:00 Kateřinice – Hošťálková
OP STPŘ ST 04.04.2018 16:00 Rožnov A – Valašská Bystřice A
OP STPŘ NE 08.04.2018 10:30 Dolní Bečva – Rožnov A
OP STPŘ NE 08.04.2018 10:00 Valašská Bystřice A – Rožnov B
OP STPŘ NE 08.04.2018 14:00 Vigantice B – sd Zašová/Zubří
OP STPŘ NE 08.04.2018 13:00 Vigantice A – Hutisko
OP STPŘ NE 08.04.2018 13:00 Vidče – Valašská Bystřice B