V sobotu 24. února 2018 se v hale v Zašové uskutečnil za účasti sedmi týmů mládežnický halový turnaj v kopané pro ročník 2009 a mladší. Zúčastnily se ho týmy FK Vigantice, Ústí u Hranic, Valašská Bystřice, SK Zlín 1931, dva týmy Baníku Ostrava a samozřejmě domácí tým ze Zašové. Hrálo se systémem „každý s každým“ po patnácti minutách.

Naši kluci si v turnaji vedli výborně a předváděli velmi dobré výkony. V šesti utkáních jsme podlehli pouze oběma týmům ligového účastníka FC Baník Ostrava, které svou kvalitou vysoce převyšovaly ostatní týmy na turnaji. Ve zbylých čtyřech zápasech jsme zvítězili a zaslouženě získali bronzové medaile.

Jirka Pšenica z týmu Zašové se stal nejužitečnějším hráčem turnaje a se čtrnácti brankami byl druhý v tabulce střelců.

Věřím, že se všem klukům na turnaji líbilo a fotbalovou sobotu si hezky užili. Pochvalu zaslouží nejen naši kluci, ale také všichni, kteří je po dobu všech zápasů povzbuzovali a často je za hezké fotbalové momenty odměnili potleskem, děkujeme.

Závěrem bych rád pozval všechny milovníky kopané na náš závěrečný domácí halový turnaj pro ročník 2009, který budeme pořádat 17. 3. 2018 opět v hale v Zašové.