Tragická událost zastihla český mládežnický fotbal. Ve věku 43 let náhle zemřel šéftrenér Regionální fotbalové akademie Moravskoslezského kraje Pavel Šulák. Rodák a odchovanec Nového Hrozenkova odešel příliš brzy do fotbalového nebe. 

Bývalý hráč, který se po skončení aktivní kariéry vrhl na dráhu fotbalového trenéra, vedl mimo jiné ligový dorost Karviné a v roce 2016 získal ocenění pro nejlepšího trenéra roku v kategorii Dorostenecký fotbal, které na Žofíně převzal od tehdejšího reprezentačního kouče Pavla Vrby. V současnosti byl šéftrenérem Regionální fotbalové akademie v Karviné, s jejímž výběrem do 15 let dokázal vyhrát premiérový ročník turnaje Akademie cup o pohár Karla Poborského. Platil za přímého, pracovitého a především přátelského člověka.

Jako aktivní hráč prošel Pavel Šulák všemi kategoriemi Nového Hrozenkova. Byl vyhlášeným zakončovatelem a takřka naslepo sehraný s kamarádem Radkem Klementem. Pavel vystudoval speciální pedagogiku pro práci s postiženými dětmi a vypracoval se na špičkového odborníka a trenéra mládežnického fotbalu. Fotbal hrával také na Karolince a Ostravsku, kde se věnoval také podnikání.

Obrovský obětavec a odborník pro fotbal byl v Karviné byl nazýván také „mladý Vrba“.  Čest jeho památce!