Bayern Mnichov – Baník Ostrava 1:4 !!! To je výsledek sobotního utkání baníkovské čtrnáctky v tréninkovém areálu bavorského velkoklubu. Hattrick vstřelil Daniel Šmiga, jeden přidal Matyáš Bitta.

SKVĚLÁ DEFENZIVA

Mladí baníkovci do 14 let odehráli zápas na 2 x 40 minut v tréninkové akademii Bayernu necelý měsíc po třináctce a zanechali opravdu skvělý dojem. „Předvedli jsme velmi dobře organizovaný výkon a precizní defenzivní práci,“ pochvaloval si po utkání trenéři čtrnáctky Milan Chalupa a Honza Žemlík. „V úvodu jsme napadali vysoko a Bayern ukazoval jak kvalitní hráče má, úplně lehce se dokázal v těžkých situacích prokombinovat z našeho vysokého presinku. Proto jsme obranu trochu zatáhli a bylo to lepší,“ popsali změnu trenéři U14.

Kromě vstřelených čtyř gólů měli baníkovci další čtyři až pět možností ke skórování. „Jeli s námi i kluci, kteří už hrají za patnáctku, ale věkově spadají ještě k nám. A byla to samozřejmě pomoc. Bayern má technicky a rychlostně skvělé hráče. Výsledek i předvedená hra jsou fantastické,“ těšilo Chalupu s Žemlíkem.

SLAVIA DOSTALA JEDENÁCT GÓLŮ

Bayern v této věkové kategorii hrál na podzim s pražskou Slavií, která je v této věkové kategorii v české skupině nejlepší a Pražané prohráli v akademii Bayernu 0:11. „Když jsme byli v Plzni, tak mi kamarád Roman Vonášek volal, ať mu pak napíšu výsledek, že je hodně zvědavý, když tam Slavia schytala takovou dardu. No a musím říct, že jsme udělali Baníku skvělé jméno,“ uzavřeli Chalupa s Žemlíkem.

FC Bayern Mnichov U14 – FC Baník Ostrava U14 1:4 (1:2)
Branky: Šmiga 3, Bitta
Sestava: Kaláb (41. Hrubý) – Michna, Jiŕíček , Kukučka, Michlík – Grygar, Obuch – Buryan, Šín, Látal – Šmiga
Střídající hráči Janál, Macej, Bitta, Puchala.

Zdroj: http://mladez.fcb.cz/clanek.asp?id=U14-Po-AC-Milan-take-skalp-Bayernu-Mnichov-1168

Bayern 1 Bayern

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.