Fotbalisté Prlova si ze soustředění odskočili k přípravnému utkání s Choryní a prohráli 2:4 (0:3). Branky vstřelili Novosad a Hajda. Prlov si navíc dal dvě vlastní branky. Za Choryni stříleli dále Pavel Tvrdoň a Karel Landa. 

„Dnešní utkání se mi hodnotí dobře. Měl jsem k dispozici až na Luboše Hadvičáka kompletní sestavu. Měli jsme nad soupeřem herní i rychlostní převahu. Pomohlo nám, že si soupeř v úvodu utkání dal dvě vlastní branky. Ve druhém poločase by se dalo natočit instruktážní video, co všechno se dá zahodit. Selhali jsme snad v osmi případech v prostoru malého vápna. Na druhé straně Prlov snížil na 3:2 a ještě nám musel při jeho pokutovém kopu podržet brankář Petr Ručka. Generálku na jaro sehrajeme 24. března s Jablůnkou,“ řekl trenér Choryně Radim Žmiják.

„Máme nyní soustředění a měli jsme v utkání těžké nohy. Navíc jsme si do 7. minuty dali dvě vlastní branky a to posadilo soupeře na koně. V obraně jsme připomínali ementál a kdyby nás nepodržel brankář Zvonek, prohráli bychom vyšším rozdílem. Ve druhém poločase jsme se zlepšili, snížili jsme na rozdíl jedné branky, ale na vyrovnání neproměnil Františák pokutový kop a do otevřené obrany jsme dostali čtvrtou branku. Další přípravné utkání sehrajeme v pátek 16. března s Novým Hrozenkovem,“ řekl trenér Prlova Antonín Trlica.

 
trenink2-300x600
trenink2-300x600.png