Začíná jarní Tip Liga našeho informačního portálu. Každé kolo můžete tipovat pět vybraných zápasů valašských týmů od MSFL po IV. třídu okresu Vsetín. Tipovat lze dvěma způsoby:
Zaregistrovat se a:
1. Kliknutím na logo Tip Ligy Valašského fotbalu v článku a po zobrazení zápasů natipovat s uvedením jména a emailové adresy vybrané zápasy
2. Kliknutím na logo Tip Ligy Valašského fotbalu na první straně našeho webu (logo je v pravé části) a po zobrazení zápasů natipovat s uvedením jména a emailové adresy vybrané zápasy
Tipuje se u vybraných utkání výhra domácích, remíza, výhra hostí po devadesáti minutách hry bez ohledu na konečný výsledek penaltového rozstřelu. Za každý správný tip získává soutěžící jeden bod, body se za špatný tip neumazávají.
Tip Liga začíná fotbalovým víkendem 24. a 25. března a končí posledním odehraným kolem MSFL, krajské nebo okresní soutěže v průběhu měsíce června. Následně bude soutěž ukončena. Po každém kole bude v pondělí zveřejněno aktuální pořadí tipujících.
Odložená utkání se nezapočítávají do konečného pořadí.
Ceny pro nejlepší tipéry:
1. cena – Vybraný fotbalový zájezd www.fotbaltour.cz v hodnotě 3500,- Kč
2. cena – 50 l sud piva značky Bernard v hodnotě 1500,- kč
3. cena – Dárkový koš Valašského fotbalu v hodnotě 1000,- kč

Po každém kole od 16. dubna je vylosován jeden hráč a vyhrává poukaz sponzora Tip Ligy AE Scooter v hodnotě 600,- kč.

Vylosovaný Daniel Vavřík ať volá na číslo – 774 44 89 11

Výsledky 13. kola: 

VKK – Juřinka, krajský přebor – 2

Kelč – Valašské Meziříčí B, 1. A třída – 2

Kateřinice – Nevšová, 1. A třída – 2

Dolní Bečva – Střítež, okresní přebor – 1

Choryně B – Lačnov, III. třída – 0

Pořadí po 13. kole:  

1. místo – 32 bodů:

Lambertová Veronika – Vsetín

2. místo – 31 bodů:

Müller Jindřich – Choryně

Plaskura Jakub – Budišov

3. místo – 30 bodů

Dibelka Jakub – Střítež

Kučera Pavel – Valašské Meziříčí

4. místo – 29 bodů: 

Černota Daniel – Vsetín

Paťava Radomír – Valašské Meziříčí

Bolcek David – Vigantice

Valůšek Josef – Vsetín

Vrba Pavel – Kateřinice

Křenek Radim – Prostřední Bečva

Pisklák David – Huslenky

Juráň Marek – Valašská Senice

5. místo – 28 bodů:

Martinák Petr – Dolní Bečva

Barošová Věra – Rožnov

Slováček Adam – Kroměříž

Volek Stanislav – Vsetín

Rafaj Daniel – Kateřinice

Košárková Lucie – Zašová

6. místo – 27 bodů:

Drda Karel – Zubří

Vinklárek Ondřej – Opatovice

Juráň Pavel – Brno

Vyškovský Aleš – Vsetín

Krba Jan – Dolní Bečva

Mičkal Marek – Rožnov

Barabáš Libor – Hážovice

Šerý Jaromír – Střelná

Žlebek Josef – Kladeruby

Strnadel Jakub – Kelč

7. místo – 26 bodů: 

Trličík Vlastislav – Halenkov

Vašek Pavel – Dolní Bečva

Hříva Jiří – Valašské Meziříčí

Smrček Lukáš – Vigantice

Tolarová Ludmila – Rožnov

Šťastný Roman – Ratíškovice

Orság František – Valašské Meziříčí

Dančák Lukáš – Kateřinice

Kovaříček Miroslav – Kateřinice

Holub Petr – Valašské Meziříčí

Orság Martin – Nový Hrozenkov

8. místo – 25 bodů:

Sovák Petr – Valašské Meziříčí

Baroš Miroslav – Růžďka

Němčík Miroslav – Vsetín

Kýr František – Vsetín

Maliňák Jan – Zašová

Borák Michal – Valašské Meziříčí

Kopečková Hana – Bystřička

Pavlicová Martina – Valašské Meziříčí

Haničák Josef – Halenkov

9. místo – 24 bodů:

Černota Miroslav – Vsetín

Růčka Damián – Hutisko

Veselý Michal – Zlín

Žmiják Radim – Valašské Meziříčí

Holena Jakub – Valašské Meziříčí

Chvatík Zdeněk – Valašské Meziříčí

Kretek Zdeněk – Prostřední Bečva

Bartoň Zdeněk – Valašské Meziříčí

Bartoňová Šárka – Valašské Meziříčí

Výmola Martin – Valašské Meziříčí

Kantor René – Zubří

Váchová Kateřina – Valašské Klobouky

10. místo – 23 bodů:

Smolík Aleš – Valašské Klobouky

Číž Martin – Lidečko

Mičkal Radek – Vidče

Bartošák René – Valašské Meziříčí

Krba Jan – Zlín

Vavřínová Jana – Dolní Bečva

Vojkůvka Petr – Dolní Bečva

Mazáč Jan – Hovězí

Mazáč Petr – Huslenky

Stodůlka René – Choryně

Skalka Martin – Poličná

Dospěl Vladimír – Valašské Meziříčí

11. místo – 22 bodů:

Ohryzek Roman – Karolinka

Kovářová Monika – Vsetín

Pavlica Zbyněk – Dolní Bečva

Juřica Tomáš – Vsetín

Pisklák Bohuslav – Huslenky

12. místo – 21 bodů: 

Melichařík Matouš – Střítež

Píša Milan – Valašské Meziříčí

Juřík Martin – Valašské Meziříčí

Růčka Radek starší – Dolní Bečva

Maléř Radek – Dolní Bečva

Pavlica Marek – Horní Bečva

Bortl Radek – Rožnov

Knebl Zdeněk – Vsetín

13. místo – 20 bodů:

Valčík Josef – Střelná

Volková Vladimíra – Vsetín

Bartoň Zdeněk mladší – Valašské Meziříčí

Tvrdý Rostislav – Poličná

Vácha Petr – Valašské Klobouky

14. místo – 19 bodů:

Sedlák Ondřej – Vsetín

Bil Roman – Prostředí Bečva

Pavlíček Jaroslav – Zubří

Stromšík Lubomír – Zašová

15. místo – 18 bodů:

Třeštík Daniel – Střítež

Kopecká Jana – Huslenky

16. místo – 17 bodů:

Nohavicová Lenka – Ústí

Janíčková Marie – Horní Bečva

Sadílek Rostislav – Zašová

17. místo – 16 bodů:

Jurečka Pavel – Horní Bečva

Vavřík Daniel – Valašské Meziříčí

Onderka Michal – Veselá

Mazáčová Lenka – Hovězí

18. místo – 15 bodů:

Roman Jiří – Kostelec

19. místo – 11 bodů:

Hnátek Radim – Ústí

20. místo – 9 bodů:

Zeť Roman – Velké Karlovice

21 místo – 8 bodů:

Šedý Jakub – Valašské Meziříčí

22. místo – 5 bodů:

Lušovjan Martin – Rožnov

23. místo – 4 body:

Pospíšil Martin – Valašské Meziříčí

Blažek Pavel – Valašské Meziříčí

24. místo – 3 body:

Růčka Lukáš – Dolní Bečva

Vaněk Tomáš – Valašské Meziříčí

Hořanský Josef – Valašské Meziříčí

Dančák Pavel – Kateřinice

Tóth Jan – Ostrava

25. místo – 2 body: 

Františák Jiří – Lidečko

Mičolová Aneta – Rožnov

Polášek Věroslav – Vsetín

Mynář Jaroslav – Karolinka

Lojkásek  Tomáš – Zubří

26. místo – 1 bod: 

Stodůlka Rudolf – Bynina

Slovák Josef – Rožnov

Škabrahová Ludmila – Valašské Meziříčí

Ručka Petr – Lešná

Mikoška Zdeněk

Orság Josef – Vsetín

Matušů Radek – Vsetín

Ondrušík Jan – Halenkov

Zápasy 14. kola: 

Valašská Polanka B – Branky, III. třída

Růžďka – Nový Hrozenkov, III. třída

Ústí – Leskovec, III. třída

Lačnov – Kladeruby, III. třída

Valašská Senice – Halenkov B, III. třída

Uzávěrka tipů 14. kola je v pátek 22. června ve 22:00 hodin.

banner-tipovacka-100piv-260x260
Mgr. Martin Němec