Tip Liga Valašského fotbalu! – 2. kolo

Probíhá podzimní Tip Liga našeho informačního portálu. Každé kolo můžete tipovat pět vybraných zápasů valašských týmů od MSFL po IV. třídu okresu Vsetín. Tipovat lze dvěma způsoby:
Zaregistrovat se a:
1. Kliknutím na logo Tip Ligy Valašského fotbalu v článku a po zobrazení zápasů natipovat s uvedením jména a emailové adresy vybrané zápasy
2. Kliknutím na logo Tip Ligy Valašského fotbalu na první straně našeho webu (logo je v pravé části) a po zobrazení zápasů natipovat s uvedením jména a emailové adresy vybrané zápasy
Tipuje se u vybraných utkání výhra domácích, remíza, výhra hostí po devadesáti minutách hry bez ohledu na konečný výsledek penaltového rozstřelu. Za každý správný tip získává soutěžící jeden bod, body se za špatný tip neumazávají.
Tip Liga začíná fotbalovým víkendem 11. a 12. srpna a končí posledním odehraným kolem MSFL, krajské nebo okresní soutěže v průběhu měsíce listopadu. Následně bude soutěž ukončena. Po každém kole bude v pondělí zveřejněno aktuální pořadí tipujících.
Odložená utkání se nezapočítávají do konečného pořadí.
Ceny pro nejlepší tipéry:
1. cena – Vybraný fotbalový zájezd www.fotbaltour.cz v hodnotě 3500,- Kč
2. cena – 50 l sud piva značky Bernard v hodnotě 1500,- kč
3. cena – Dárkový koš Valašského fotbalu v hodnotě 1000,- kč

Výsledky 1. kola: 

Dolní Benešov – Valašské Meziříčí, MSFL – 0

Rožnov – Hrachovec, 1. A třída – 0

Vidče – Vigantice, 1. A třída – 2

Ratiboř – Prostřední Bečva, 1. B třída – 2

SD Nový Hrozenkov/VKK B – Ústí, okresní přebor – 2

Pořadí tipujících po 1. kole: 

1. místo – 4 body:

Miroslav Baroš – Růžďka

2. místo – 3 body:

Zdeněk Knebl – Vsetín

Lukáš Smrček – Vigantice

František Kýr – Vsetín

Tomáš Růčka – Prostřední Bečva

Václav Pavlík – Rožnov

Ondřej Perutka – Branky

Roman Bil – Prostřední Bečva

Radim Blažek – Podlesí

Marek Macíček – Hutisko

Josef Slovák – Rožnov

3. místo – 2 body:

Ludmila Škabrahová – Valašské Meziříčí

Martin Číž – Lidečko

Tomáš Helis – Vsetín

Radim Křenek – Prostřední Bečva

Jaromír Šerý – Střelná

Vlastislav Trličík – Halenkov

Jakub Dibelka – Střítež

Pavel Vašek – Dolní Bečva

Michal Borák – Valašské Meziříčí

Jaroslav Šena – Dolní Bečva

Libor Barabáš – Hážovice

Hana Kopečková – Bystřička

Martin Trchalík – Francova Lhota

Michal Veselý – Zlín

Radek Tilšer – Vsetín

Jakub Holeňa – Valašské Meziříčí

Tomáš Kocián – Rožnov

Stanislav Volek – Pozděchov

Jiří Solanský – Prostřední Bečva

Dan Vavřík – Valašské Meziříčí

Martin Klvaňa – Poličná

Jakub Szotkowski – Dolní Bečva

Radek Nohavica – Ústí

Vladimíra Volková – Vsetín

Stanislav Volek – Vsetín

Radek Růčka – Dolní Bečva

Patrik Kubáň – Prostřední Bečva

Alois Filák – Lidečko

René Bartošák – Valašské Meziříčí

Jakub Šedý – Valašské Meziříčí

Jan Krba – Dolní Bečva

Marek Juráň – Valašská Senice

Petr Vácha – Valašské Klobouky

René Kantor – Zubří

Martin Holiš – Krhová

Roman Bambuch – Vsetín

Vladimír Dospěl – Valašské Meziříčí

4. místo – 1 bod:

Josef Haničák – Halenkov

Jaroslav Novosad – Pozděchov

Miroslav Němčík – Vsetín

Jaroslav Pavlíček – Zubří

Rostislav Sadílek – Zašová

Petr Štec – Choryně

Martin Orság – Nový Hrozenkov

Aleš Smolík – Valašské Klobouky

Adam Škabraha – Valašské Meziříčí

Damián Růčka – Hutisko

Zbyněk Pavlica – Dolní Bečva

Martin Juřík – Rožnov

Jiří Surovec – Ústí

Radim Žmiják – Valašské Meziříčí

Petr Sovák – Valašské Meziříčí

Pavel Blažek – Valašské Meziříčí

Karel Drda – Zubří

Jan Číž – Študlov

Petr Rajnoch – Hranice

Martin Skalka – Poličná

Marek Pavlica – Horní Bečva

Pavel Jurečka – Horní Bečva

Marek Vala – Poličná

Adrian Babala – Valašské Meziříčí

Filip Zetocha – Horní Bečva

Rostislav Tvrdý – Poličná

David Bolcek – Vigantice

Pavel Vrba – Kateřinice

Tomáš Kopřiva

Petr Martinák – Dolní Bečva

Radek Maléř – Dolní Bečva

Martin Výmola – Valašské Meziříčí

Věroslav Polášek – Vsetín

Petr Pyka – Ostrava

František Orság – Valašské Meziříčí

Michal Bártek – Rožnov

Roman Daněk – Zlín

Filip Černý – Zubří

Kamil Žlebek – Krhová

Petr Vojkůvka – Dolní Bečva

Lukáš Dančák – Kateřinice

Michal Onderka – Veselá

Jan Mazáč – Hovězí

Petr Mazáč – Huslenky

Jan Bublík – Valašské Meziříčí

Marek Mičkal – Rožnov

Roman Šťastný – Ratíškovice

Rostislav Malina – Hutisko

Josef Žlebek – Kladeruby

Pavel Kučera – Valašské Meziříčí

Adam Plachký – Frenštát

Antonín Poruba – Dolní Bečva

Daniel Černota – Vsetín

Miroslav Černota – Vsetín

Veronika Lambertová – Vsetín

Jan Krba – Zlín

David Pisklák – Huslenky

Pavel Juráň – Brno

Ondřej Sedlák – Vsetín

5. místo – 0 bodů:

Aleš Vyškovský – Vsetín

Radovan Škabraha – Krhová

Jindřich Müller – Choryně

Martin Černovský – Huslenky

Radek Bortl – Rožnov

Kateřina Váchová – Valašské Klobouky

Monika Kovářová – Vsetín

Radek Růčka starší – Dolní Bečva

Josef Valůšek – Vsetín

Jakub Strnadel – Kelč

Martina Pavlicová – Valašské Meziříčí

Zdeněk Kretek – Prostřední Bečva

Milan Píša – Valašské Meziříčí

Zdeněk Chvatík – Valašské Meziříčí

Adam Slováček – Kroměříž

Radomír Paťava – Valašské Meziříčí

Radim Hnátek – Ústí

Martin Lušovjan – Střítež

Jiří Hříva – Valašské Meziříčí

Lenka Mazáčová – Hovězí

Tomáš Václavík – Valašské Meziříčí

René Stodůlka – Choryně

Radek Číž – Lidečko

Ondřej Vinklárek – Opatovice

Lucie Košárková – Zašová

Jana Vavřínová – Dolní Bečva

Ludmila Tolarová – Rožnov

Jana Kopecká – Huslenky

Petr Holub – Valašské Meziříčí

Josef Macháč – Halenkov

Radek Mičkal – Vidče

Bohuslav Pisklák – Huslenky

Zápasy 2. kola: 

Halenkov – Hutisko, 1. B třída

Francova Lhota – Valašská Polanka, 1. B třída

Choryně – Poličná, 1. B třída

Hošťálková – Horní Bečva, okresní přebor

Bynina – Valašská Bystřice, okresní přebor

Uzávěrka 2. kola je v pátek 17. srpna ve 22:00. 

banner-tipovacka-100piv-260x260