Na celý kalendářní rok 2018 jsme prodloužili smlouvu s firmou Eurogreen. Děkujeme, že tato firma, která má k fotbalu blíž než ostatní, spolupracuje v rámci reklamy s naším informačním portálem a nesmírně si její podpory vážíme!

EUROGREEN více než 40 let v Německu a 20 let v ČR nabízí inovace a nová kvalitní řešení pro zlepšení stavu travnatých ploch u svých zákazníků. Naši činnost zaměřujeme na všechny sportovní či veřejné travnaté plochy. Nejenom na velké městské nebo komerční stadiony, ale také na ty, kteří chtějí s daným rozpočtem nabídnout atraktivní a kvalitní sportovní či veřejné trávníky.

Zákazníci EUROGREEN vždy profitují z velmi široké nabídky služeb. Od poradenství přes dodávku vysoce kvalitních produktů až po rozsáhlou nabídku služeb. Jako významná evropská společnost v oblasti trávníkářství Vám garantujeme vysoce profesionální úroveň našich služeb: EUROGREEN – experti pro trávník.

Kvalita začíná již u poradenství a poradenství je dobré, pokud je založeno na obsáhlých vědomostech. Na více než 8.000 m2 pokusných ploch provádíme definované trávníkové pokusy nejenom pro naše produkty a opatření, ale i pro nezávislé zkušební ústavy. Zde získané vědomosti jsou základem pro vývoj inovativních produktů a postupů, které dávají přírodnímu trávníku sílu a odolnost chorobám. Tyto aspekty jsou v praxi využívány na sportovních a okrasných trávnících.

Trávníkovým výzkumem EUROGREEN získává kompetenci, která mu díky obsáhlým vědomostem dává náskok při poradenství, vývoji produktů a služeb.

PO DESETILETÍ ZAVÁDĚNÉ INOVACE

EUROGREEN dlouhodobě staví na inovacích. Díky použití moderních postupů a produktů nabízíme zákazníkům stále nová řešení, která se vyznačují příkladným výkonem. Vybrané příklady jsou:

Využití úspěchů šlechtění trav pro zvýšenou regenerační schopnost, odolnost nízkému sečení, odolnost chorobám a snášení poloh.
Nejmodernější technologie pro vázání živin a granulaci hnojiv. Výsledkem je rostlinám přizpůsobené a ekologicky optimalizované hnojení trávníku.
Bioextrakty pro posílení rostlin v našich osivech a hnojivech podporují zdravý vývoj trávníku v dříve neznámé míře. Výsledkem jsou dobře se vyvíjející rostliny odolné stresu a chorobám.
Použití moderních technik umožňuje nesrovnatelně rychlou regeneraci a opravu zatěžovaného trávníku. Zvláště opatření zlepšující funkčnost, jako například zlepšení odvodu vody, jsou možné bez těžké stavební techniky.
Produkty k ošetřování, které šetří čas a náklady, umožňují efektivněji provádět péči o trávník.

EUROGREEN_Logo_neu_4c_oZ

Mgr. Martin Němec