Na tuto zprávu jsme čekali dlouho. I náš informační portál se můžeme zařadit po boku jiných na sport zaměřených subjektů, které podporuje firma Robe lighting.

V této firmě pracuje mnoho současných či bývalých nejen fotbalistů, ale také obecně sportovců, kteří patří mezi návštěvníky našeho portálu, a tak jsme velmi rádi, že se nám podařilo uzavřít vzájemnou spolupráci. A  i my můžeme přispět k tomu, že mnozí další se stanou zaměstnanci této obrovsky prosperující firmy. 

ROBE---banner(032018)_260x376-pix_WEB

Robe osvětlení sídlí v České republice a vyrábí inovativní, vysoce kvalitní světelné a digitální osvětlení.

Klíčovou součástí filozofie společnosti je praxe úzce spolupracovat s našimi obchodními partnery a koncovými uživateli, poslouchat jejich potřeby, myšlenky a přání a porozumět jejich trhům. Znalost našeho podnikání je založena na četných jednotlivcích a snažíme se co nejvíce čelit tváří v tvář. Budování rodiny Robe znamená, že všechny připomínky a připomínky jsou vítány.

Značka Robe stále zaznamenává rekordní růst ve všech odvětvích a naše výrobky se nacházejí na pódiích, v koncertních sálech a televizních studiích po celém světě.

Více než 600 zaměstnanců pracuje ve firmě Robe ve Valašském Meziříčí na ploše 55 000 metrů čtverečních a výrobky jsou vyváženy prostřednictvím celosvětové distribuční sítě do více než 100 zemí na všech kontinentech. Administrativní stránka společnosti se neustále rozšiřuje, aby držel krok s nárůstem výroby. Budoucnost je plná ambiciózních plánů a nápadů. Robe se i nadále zaměřuje na navrhování a výrobu kvalitních produktů využívajících nejnovější technologii, která splňuje kreativní, technické a praktické požadavky široké škály uživatelů a investorů.