Minulý týden nabrala naše zlínská U13 nejen fotbalové zkušenosti v italském Turíně. Výprava mladých fotbalistů nasbírala během pětidenní pobyt do italského Turína plno fotbalových a kulturních zážitků. V rámci výjezdu absolvovali hráči i dvě utkání přímo s U13 FC Juventus Turín.
Jak se výjezd podařil zrealizovat? Co všechno stihli v Juventusu vidět a zažít? A jak se dařilo mladým hráčům v utkáních proti vrstevníkům z týmu Juventus FC?

To všechno se dozvíte v připravovaném klubovém magazínu ŠEVCI!, ve kterém najdete rozsáhlý rozhovor s trenérem U13 Michalem Hlavňovským a reportáže z proběhlých zápasů.

Klubový magazín bude v prodeji již tuto neděli v rámci 21. kolo HET ligy. Přijďte podpořit naše hráče v důležitém jarním utkání proti úřadujícímu mistry ligy!!
VSTUPENKY NA ZÁPAS PROTI FC VIKTORIA PLZEŇ, KTERÝ SE USKUTEČNÍ V NEDĚLI V 17 HODIN MŮŽETE STÁLE KUPOVAT ON-LINE ZDE HTTPS://WWW.FCFASTAVZLIN.CZ/VSTUPENKY/ON-LINE-PRODEJ

Zdroj: https://www.fcfastavzlin.cz/aktuality/novinky/mladsi-zaci-zlinskeho-fastavu-sbirali-zkusenosti-v-italskem-juventusu.html