Krhová ve svém dalším přípravném utkání měla z devadesáti procent postavený tým z hráčů B týmu a na umělce ve Valmezu podlehla Kladerubám 3:5. 

Branky: Grygar 3 – Martinák, vlastní, Pečenka, Škařupa, Zeidl.

„Neměli jsme dnes střed hřiště a ztráceli hodně míčů. Z toho pramenilo to, že jsme se nedostali k častější střelce. V utkání, které s přehledem řídil Luboš Perniš jsme neproměnili jeden pokutový kop, ale z druhého zkompletoval hattrick Kuba Grygar. V dalším utkání za 14 dnů chceme již formovat sestavu prvního týmu,“ řekl trenér Krhové Alois Bayer.

„V lednu jsem zamkl míče do skříně a kluci ho dnes viděli poprvé. Ze svého svého pohledu jsem si rozdělil utkání do třech úseků po třiceti minutách. V těch úvodních jsem sledoval, jak se hráči seznamují s terénem, míčem i soupeřem. V další jsem po nich chtěl, ať se nutí do kombinační hry a náběhu do volných prostorů. To se nám dařilo a dali jsme tři hezké branky. V poslední fázi jsem sledoval, jak vydržíme se silami a zda ještě jde náš výkon nahoru. Musím uznat, že kluci splnili vše do puntíku a děkuji jim za výkon. V dalším utkání se za týden utkáme s dorostenci Kelče,“ řekl trenér Kladerub Metoděj Nejedlý.