Náročný víkend zakončili fotbalisté Vidče prohrou na UT ve Valmezu s Dolní Bečvou 3:4. Branky: Vala 2, Mičkal – Ondryáš 3, Kozák. 

„Po náročném programu musím kluky pochválit, jak se po pátečním zápase se Semetínem a sobotního tréninkové jednotce vydali z posledních sil. Děkuji Valašskému Meziříčí a paní Žilinské, jak pro nedělní ráno perfektně připravili hrací plochu. S výsledkem nemůžu být spokojený, vázla nám organizace hry, ale v závěru jsme si vytvořili tlak. Ano, i z něho vyplynuly chyby, ale jsem s přístupem hráčů spokojený,“ řekl k utkání trenér Vidče Petr Urban.

Vidče jedná s Dolní Bečvou o angažmá brankáře Lukáše Einšpígla. „Dolní Bečva nám ho uvolní, jakmile dojedná příchod Filipa Sekyry z Rožnova. Doufám, že vše dobře dopadne,“ věří Urban.

„S Filipem jednáme. Je tam dohoda, že se musí nejprve z Ratiboře, kde naposledy působil vrátit do Rožnova. Přáli bychom Lukáši Einšpíglovi, aby si mohl zachytat vyšší soutěž,“ potvrzuje trenér Dolní Bečvy Radek Maléř.

K samotnému utkání trenér Dolní Bečvy dodal: „Hráli jsme s hodně kvalitním soupeřem a jsme za to rádi. Stavíme novou obranu kolem Patrika Stavinohy, který se vrátil ze Španělska a ukazuje, že je stoperem první třídy. Měli jsme opět jinou sestavu než v posledním zápase, mohl jsem zase zkoušet nové hráče i dorostence. Byla tam opět snaha o kombinační fotbal.“

A jaká je aktuální situace kolem návratu kanonýra Radka Růčky z Rožnova? „Radek má problémy s kolenem a jde po víkendu na vyšetření k odbornému lékaři. S Rožnovem stále jednáme a nyní budeme netrpělivě čekat na výsledek jeho prohlídky,“ dodal Radek Maléř.