Plíce valašských klubů – obětavá parta v Poličné

Kdo zná Poličnou a poličenský fotbal, zná určitě dlouholetého předsedu oddílu pana Rostislava Šťastného, který se v místním fotbale pohybuje snad od jeho vzniku. Pan Šťastný nevynechá jediné zasedání výboru, svazu a pomáhá nejen s mužskou kategorií, ale je pravou rukou také trenérovi mládeže, Broňovi Šedému.

Další dva lidé, kteří třeba tolik vidět nejdou, ale i oni jsou dlouholetými plícemi našeho oddílu jsou pan Bedřich Beďa Marek a paní Hana Svobodová. Beďa, jak mu říká snad každý okolo fotbalu, ví tzv. o každé myši v celém areálu a je to přesně ten člověk, na kterého se každý obrátí, když něco potřebuje na hřišti zařídit, obstarat, sehnat. Paní Svobodová je zase tou osobou, která spravuje veškeré účetnictví oddílu a ví přesně, jak na tom náš oddíl je.

Když k výše jmenovaným přidáme další lidi z vedení, kteří pomáhají se vším okolo oddílu, což jsou pánové Eda Šebánek, Rosťa Tvrdý, Vašek Vondráček, Radek Capil, již zmíněný Broňa Šedý a Martin Skalka a spojíme to s čistýma energiema zdravého kolektivu mužů, vznikne nám pohodový vesnický koktejl zábavy, o kterém to ve fotbale na této úrovni má být především. Díky všem za to.