Nově vznikající tým Zubří, který bude na jaře hrát po sloučení dvou týmů okresní přebor prohrál na úvod přípravy s Valašskou Bystřicí 3:4 (2:1). Branky: Blabla 2, Libor Raždík – Vrábel 2, Macháček, Pohořelský. 

„Měli jsme dnes k dispozici 17 hráčů a to jsem ještě nenastoupil já, Pavlíček a brankář Randus. Určili jsme dva osmičlenné týmy a mohli na oba poločasy sledovat různé sestavy. Dáváme pomalu tým dohromady. Výsledek není důležitý. Za týden proti Halenkovu budeme chtít již minimálně na první poločas postavit sestavou takovou, z které budeme vycházet pro jaro, abychom našli optimální složení,“ řekl předseda Zubří Robert Jurajda.

„My jsme byli poprvé na hřišti a bylo to znát. Ze základního kádru jsme měli k dispozici pouze osm hráčů, a tak nám museli vypomoct zkušení Fusek s Vlčkem. Vedli jsme hned od první minuty, ale pak jsem udělal chybu já a po mně Pohořelský. Zubří srovnalo a krásnou brankou do šibenice z přímého kopu otočilo stav. Soupeř byl v prvním poločase lepší, ale pak jak prostřídal, tak jsme ve druhém poločase hru srovnali a byli jsme nakonec v koncovce šťastnější. Náš výkon nebyl dobrý, ale využili jsme prostupnosti jejich obrany,“ řekl brankář Valašské Bystřice Josef Maleňák.