V hale Základní školy TGM na Horní Bečvě proběhl další ročník halového turnaje žáků – Memoriál Michala Romana.
„Turnaj proběhl bez problémů a hlavně bez zranění. V zápasech padalo hodně gólů a nebyla nouze o napínavé zápasy. Škoda jen, že nepřišlo více diváků – rodičů, podpořit své svěřence.Nejlépe si v turnaji vedla Jarcová, získala 12 bodů. V turnaji ztratila jen jeden zápas i díky Vaškovi Veselému, který získal ocenění pro nejlepšího hráče turnaje. Na druhém místě s 10 body skončila Juřinka, která sice porazila Jarcovou, ale dva zápasy ji výsledkově nevyšly. V brance je podržela Pavla Pernická, která získala ocenění nejlepší gólmanka. Třetí místo vybojovali borci z Choryně za tři výhry a tedy 9 bodů. Dolní Bečva skončila čtvrtá s 5 body za výhru a dvě remízy. Vigantice se 4 body za výhru a remízu obsadily páté místo. V týmu se ale střelecky zaskvěl Martin Jurajda, který dal 10 gólů a byl nejlepším střelcem turnaje. Na šestém místě skončili domácí kluci s 3 body za jednu výhru a čtyři porážky,“ zhodnotil výsledky turnaje hlavní organizátor Pavel Roman.
„Chtěl bych poděkovat týmům, že se zúčastnily a byla s nimi výborná spolupráce. Turnaj se uskutečnil po pěti letech a byl to čtvrtý ročník. Každý rok tradičně pořádám na vzpomínku bratra Želva cup. Je to turnaj pro místní dospělé, ale letos se poprvé po tragické události neuskutečnil, protože přes svátky nečekaně zemřel můj otec. Velký fanoušek fotbalu na Horní Bečvě. Jsem proto rád, že jsem mohl uspořádat tento turnaj a nechat tak vzpomenout na mého bratra.
Dále bych chtěl poděkovat tradičně mé manželce, bez které bych tyto turnaje neuspořádal. Společně s Irenou Vašutovou se postaraly o občerstvení pro týmy. Dále Miroslavu Křištofovi za odpískaní většiny zápasů, kdy mu pomohl i Michal Třeštík. A u časomíry vedl statistiky Jakub Vašut. Všem moc děkuji,“ dodal Pavel Roman.

vigantice

Vigantice

 

dolni becva

Dolní Bečva

 

horni becva

Horní Bečva

 

choryne

Choryně

 

jarcova

Jarcová

 

jurinka

Juřinka

 
trenink2-300x250
trenink2-300x250.png