Podzimní větší obměna kádru Lhotky nevyšla. Kromě Lukáše Jambora z Černotína další posily propadly, a tak na další boj o holý život chystá pro jaro prezident a trenér klubu Arnošt Pavelka další razantní zásah do kádru. 

„Již během podzimu u nás končil Novák. Po podzimu jsme se rozloučili s trojici mladých hráčů z Hranic, kteří nenaplnili naše očekávání – Mičkal, Motloch a Zbožek. Končí také Lukáš Žniva a zpět do Valmezu k mládeži chce Adam Škorňa, který nám na brankářském postu vypomáhal při zranění dvojice Podmol, Skalík. Po jaro počítáme jako s jedničkou s Podmolem, Skalík se bude ještě doléčovat,“ říká k odchodů, Arnošt Pavelka.

Lhotka trénuje dle možností dvakrát až třikrát týdně. „Od 16. do 18. března máme v plánu tradiční zimní soustředění v Luhačovicích. Před ním podle počasí a po něm také bychom chtěli sehrát jedno až dvě přípravná utkání se soupeři mimo náš region z Jičínska nebo Hranicka. Většina podzimních posil nám nevyšla, o to budeme nyní pečlivější a opatrnější při výběru těch jarních. Mělo by se jednat o čtyři hráče mimo valašský region a snad to bude ta správná volba,“ dodává Arnošt Pavelka.