Fotbalisté Horní Bečvy jsou v přípravě pod trenérem Dušanem Dohňanským od 12. ledna. „Trénujeme dvakrát týdně, halu propojujeme s výběhy a fyzickou přípravou venku,“ říká hráč Horní Bečvy a člen vedení klubu Pavel Roman. 

„Máme v plánu soustředění na Ondrášově Dvoře na Mezivodí. Vyjde to pravděpodobně v březnu. Trenér Dohňanský naplánoval čtyři přípravná utkání, všechna sehrajeme na UT v Rožnově,“ pokračuje Pavel Roman.

Jisté termíny přípravných utkání Horní Bečvy: 

10. února – SD dorostu Horní Bečvy a Rožnova (18:00)

18. února – Zašová (14:00)

4. března – Halenkov (11:00)

Kádr Horní Bečvy opouští dvojice Radim Polách (hráč chce působit na Prostřední Bečvě) a Patrik Kubáň (v kuloárech se mluví o zájmu Hutiska). „Radim projevil přání hrát u našich sousedů a nyní je to na dohodě obou klubů. Patrik se na podzim neprosadil do základní sestavy a působení u nás ukončil,“ říká Pavel Roman.

Horní Bečva má i políčeno na Martina Zetochu. Odchovanec klubu hraje již delší čas v Rožnově a návratu do mateřského klubu by se nebránil. „Martina bychom rádi uvítali, ale situace v Rožnově je nyní komplikovaná. Uvidíme, jak se to vyvine, hráč se připravuje tam a my to respektujeme. Pokud se u nás neobjeví nyní v zimě, tak budeme doufat, že se k návratu rozhodne v letní přestupovém termínu. V Rožnově se připravuje také Adam Solanský, ale my s ním počítáme na jaro u nás,“ vysvětluje Pavel Roman.

V kádru zůstává i zkušený David Mydlo. „Ta domluva s Davidem vzhledem k jeho omezenému času je stejná jako na podzim. Tam odehrál za nás jen dva zápasy, ale oba byly vítězné. Byli bychom rádi, kdyby i na jaře byl alespoň na co nejvíce domácích zápasů k dispozici. Doufáme, že se nám vyhnou zranění z podzimu, budeme i nadále využívat naše šikovné dorostence ze společného týmu s Rožnovem,“ dodává Pavel Roman.

 

 

 
sf-banner-800x200
sf-banner-800x200.gif