Místo konání: Sportovní hala na Dolní Bečvě

Termín: Sobota 17. února 2018

Věková kategorie: dopoledne ročníky 2009 a mladší
odpoledne ročníky 2007 a mladší

Zahájení: – prezentace týmů od 8:00 hod., v 8:05 hod. vysvětlení pravidel hry
– začátek prvního utkání hráčů 2009 a mladších v 8:10 hod.
– začátek prvního utkání hráčů 2007 a mladších v 12:50 hod

Počet hráčů v týmu: hraje se 4 + 1, počet hráčů max. 9 + 2 trenéři

Počet účastníků: 6 týmů v turnaji pro ročníky 2009, 6 týmů v turnaji pro ročníky 2007

Hrací systém: Hraje se každý s každým = 5 x 16 minut = 80 minut hry
V případě remízy v zápase se počítá 1 bod a pokutové kopy se nezahrávají. Vítězství je za 3 body.

O umístění rozhodují tato kritéria:
a) počet bodů v tabulce
b) vzájemné utkání
c) větší počet vstřelených branek
d) dodatečné pokutové kopy (5 kopů)

Doba hry je 1 x 16 minut, mezi zápasy je plus mínus 1 minuta pauza.

Pravidla hry pro oba turnaje:

1. Počet hráčů na hřišti 4+brankář
2. Rozměr branek 3×2 m
3. Střídaní hokejovým způsobem bez přerušení hry
4. Malá domů je povolena pouze u ročníku 2009, u ročníku 2007 je brána jako ruka a zahrává se pokutový kop
5. Při rozehrání přímého či nepřímého kopu vzdálenost protihráče minimálně 2,5m od míče
6. Rohy se kopou
7. Auty se vyjíždějí, pozn. vyjíždí se nohou (není nutná přihrávka). Po vyjetí nelze vstřelit gól
8. Hra brankáře:
– brankář může opustit brankoviště a stává se dalším hráčem v poli
– brankář uvádí míč do hry vyhozením z ruky nebo kopem, ale nesmí míč rozehrát na soupeřovu polovinu bez dotyku spoluhráče. V případě provinění následuje přímý kop.
9. Na hrací plochu mají povolen vstup pouze hráči a trenéři

Technická ustanovení:
1. Při prezentaci odevzdají vedoucí družstev soupisky hráčů s čísly a
zaplatí startovné ve výši 1500 Kč.
2. Při prezentaci obdrží vedoucí družstev informace o přidělení šatny, rozpisy utkání,
a pitný režim
3. Stravování, občerstvení:
– Pitný režim hráčů se stravou zajišťuje pořadatel
– Další občerstvení v bufetu je zajištěno – volný prodej

Po ukončení každého turnaje se uskuteční vyhodnocení turnaje. Turnaj hráčů narozených 2009 a 2010 bude mít vyhlášení po skončení posledních utkání – kolem 12:30. Budou vyhodnoceni nejlepší brankář, hráč, střelec, první tři družstva obdrží poháry a každý hráč dostane medaili (medailisté zlaté, stříbrné a bronzové).
Turnaj hráčů narozených 2007 a 2008 bude mít vyhlášení po skončení posledních utkání – kolem 17:10. Budou vyhodnoceni nejlepší brankář, hráč, střelec, první tři družstva obdrží poháry a každý hráč dostane medaili (medailisté zlaté, stříbrné a bronzové).

vigantice - halovy turnaj

Plán utkání ročníku 2009: 

1. 8:10 Dolní Bečva FK Vigantice
2. 8:27 Valašské Meziříčí U9 Valašská Bystřice
3. 8:44 Rožnov pod Radhoštěm Valašské Meziříčí U8
4. 9:01 FK Vigantice Valašské Meziříčí U9
5. 9:18 Valašské Meziříčí U8 Dolní Bečva
6. 9:35 Valašská Bystřice Rožnov pod Radhoštěm
7. 9:52 Valašské Meziříčí U8 FK Vigantice
8. 10:09 Rožnov pod Radhoštěm Valašské Meziříčí U9
9. 10:26 Dolní Bečva Valašská Bystřice
10. 10:43 FK Vigantice Rožnov pod Radhoštěm
11. 11:00 Valašská Bystřice Valašské Meziříčí U8
12. 11:17 Valašské Meziříčí U9 Dolní Bečva
13. 11:34 Valašská Bystřice FK Vigantice
14. 11:51 Dolní Bečva Rožnov pod Radhoštěm
15. 12:08 Valašské Meziříčí U8 Valašské Meziříčí U9

12:30 Vyhlášení

1. FK Vigantice
2. Valašská Bystřice
3. Rožnov pod Radhoštěm
4. Valašské Meziříčí U8
5. Valašské Meziříčí U9
6. Dolní Bečva

Plán utkání ročníku 2007: 

1. 12:50 Zašová FK Vigantice
2. 13:07 Valašská Bystřice Rožnov pod Radhoštěm
3. 13:24 Všechovice Valašské Meziříčí
4. 13:41 FK Vigantice Valašská Bystřice
5. 13:58 Valašské Meziříčí Zašová
6. 14:15 Rožnov pod Radhoštěm Všechovice
7. 14:32 Valašské Meziříčí FK Vigantice
8. 14:49 Všechovice Valašská Bystřice
9. 15:06 Zašová Rožnov pod Radhoštěm
10. 15:23 FK Vigantice Všechovice
11. 15:40 Rožnov pod Radhoštěm Valašské Meziříčí
12. 15:57 Valašská Bystřice Zašová
13. 16:14 Rožnov pod Radhoštěm FK Vigantice
14. 16:31 Zašová Všechovice
15. 16:48 Valašské Meziříčí Valašská Bystřice
17:10 Vyhlášení

1 FK Vigantice
2 Rožnov pod Radhoštěm
3 Všechovice
4 Valašské Meziříčí
5 Valašská Bystřice
6 Zašová