Zkušený obránce a hrající legenda Kateřinic Jiří Kuzník mladší pravděpodobně změní pro jaro dres. Hráč s velmi zajímavou minulostí bude pomáhat Hošťálkové se záchranou okresního přeboru. 

Jiří Kuzník mladší je odchovancem Kateřinic, s fotbalem začínal v devíti letech. V mládí prošel Vsetínem, kde se na rok vrátil jako muž do divize a trénoval ho tam současný kouč Jablůnky Milan Gajdůšek. „Hrál jsem půl roku také divize ve Valmezu pro trenérem Robertem Blaškem. Přišel jsem v zimě a na jaře se nám dařilo,“ vzpomíná Jiří Kuzník mladší.

Jiří má o pět let mladšího bratra Ondřeje a oba jsou syny dlouholetého předsedy Kateřinici Jiřího Kuzníka staršího. „Ondra prošel jako mládežník tak Vsetínem a Ratibořem. Nyní je po plastice už druhého operovaného kolena a snad na jaře pomalu začne s tréninkem,“ doufám starší bratr Jiří Kuzník.

Jiří Kuzník mladší má odkrouceno 14 sezon v krajském přeboru v dresu Kateřinic a byl u jejich postupu z 1. B třídy. „Na jaře se asi objevím v dresu Hošťálkové. Nabídek mám více, ale budu se snažit pomoci týmu se záchranou okresního přeboru,“ dodává Kuzník k plánové změně dresu.

IMG_20170617_192825

Ondřej Kuzník, Jiří Kuzník starší, Jiří Kuzník mladší.

Foto Julius Ficek

 

 

 
chelsea-280x161
chelsea-280x161.png