Nejen v roce 2017 působil ve Viganticích vynikající tým dorostu. Ten svou zlatou éru zakončil druhým místem v krajské soutěži dorostu, aby se následně přihlásil a zase odhlásil i přes spolupráci s Dolní Bečvou z ročníku, který nyní probíhá. 

Skalka Petr, Porubský Štěpán, Porubský Radek, Válek Richard, Holub Vojtěch, Vičan Vojtěch, Paprskář Jaroslav, Bill Josef, Babinec Rostislav, Horák Roman, Porubský Vít, Hrstka Radek, Baron Pavel. (Omlouváme se, pokud jsme na nějaké jméno zapomněli), to byli kluci co se bavili a bavili fotbalem. Pod vedením trenéra Bohuslava Šuláka a vedoucího mužstva Jaroslava Paprskáře rozdávali fotbalovou radost. Je jen škoda, že jen menší procento z nich v nadějné fotbalové kariéře pokračuje dále. 
Tento tým byl důkazem výborné práce s mládeží ve Viganticích, kde nejen Bohuslav Šulák, ale také Jan Frydrych, Pavel Šturala, Zdeněk Porubský a další pokračují v tom, aby Modrá hvězda byla nadále tím dobrým a zdravým ve valašském fotbale. Přejeme hodně štěstí do další práce.

fofo_dorost_10_2016