Otec Jaroslav je dlouholetým organizačním pracovníkem a trenérem Jiskry Krhová, starší bratr Tomáš je trenérem rezervy mužů ve IV. třídě a jeho mladší brácha Daniel za ní válí jako hráč. Rodinný fotbalový klan Pavliců je v Krhové hodně zastoupen. Daniel Pavlica o tom více v následujícím rozhovoru. 

Fotbalové začátky

Začínal jsem v Krhové pod mým otcem a Janem Sekyrou starším (otce útočníka Zašové Jana Sekyry, pozn. aut.) a ti mi dali velmi dobré základy do fotbalu. Pak jsem šel do Juřinky a za starší žáky mne vedli Luděk Schmidt, Marcela Lacina a z Krhové Martin Marek. Potkal jsem tam hodně výborných lidí a nabral cenné zkušenosti do další fotbalové kariéry.

Zranění a střídavé starty

Měl jsem z Juřinky z dorostu vyřízeny střídavé starty za béčko Krhové, ale dvakrát mne výrazně přibrzdilo zranění kolene. Nyní již nastupuji jen za béčko Jiskry a mám z celého fungování v klubu velkou radost.

Rezerva Jiskry

Hrát pod taťkou a nyní bratrem je paráda. Doma vše probíráme. Nyní s bráchou Tomášem řešíme sestavu a tak a máme příjemné starosti. Máme v béčku hodně hráčů, já sám jsem přivedl kamarády z Juřinky. Je radost vybírat ty, co poctivě trénují, aby se dostali do základní sestavy. Jsem rád také, že mohu trénovat s áčkem a chodit v případě potřeby na lavičku jako náhradník. Trenér Alois Bayer se synem Lukášem mají super tréninky a já doufám, že se jednou dostanu do prvního týmu nastálo.

pavlica

Daniel Pavlica v dresu áčka Krhové na memoriálu Ládi Štěpána v Zašové.