Při značně řídkém kalendáři okresního přeboru ve futsale to vypadalo, že tým Al Capone Rožnov po dvou úvodních kontumacích nakonec ani do sezony nenastoupí. Byl to Tomáš Chuchma, kdo nakonec rozhodl, že Al Capone sezonu dohraje. „Dlouho jsme s Petrem Babišem přemýšleli, jestli to má vůbec cenu do letošní sezony nastoupit. Ještě hodinu před utkáním s Regmontem Valašské Meziříčí, jsem byl rozhodnutý, že budu volat hlavnímu organizátorovi soutěže, že hrát nebudeme,“ říká manažer týmu Jan Čuraj.
Do zdánlivě rozhodnuté situace se vložil srdcař Tomáš Chuchma. „Tomáš řekl, ať to letos odehrajeme, že určitě sežene jednoho až dva kvalitní hráče. Nastoupili jsme tak do zápasů třetího a čtvrtého kola, i když v notně okleštěné sestavě,“ pokračuje Čuraj.

chuchma_tomas
Al Capone je po čtyřech zápasech bez bodu a do konce základní části, která se letos hraje pouze na jedno utkání s každým soupeřem, zbývá šest zápasů. „Pokusíme se postoupit mezi šest nejlepších týmů, které budou hrát nadstavbu o nejvyšší příčky. Opět se budeme spoléhat na kanonýra Pavla Škrobáka a další kvalitní hráče Rožnova a VKK. Můj názor na organizaci okresního futsalu, který jsem zveřejnil před časem, stále platí. Spousta bývalých hráčů Al Capone mi řekla, ať to položím, ale srdcaři Petr Babiš, Michal Melichařík, Ondřej Skotnica nebo Stanislav Košina mne podpořili v úsilí tým Al Capone ještě udržet na okresní futsalové mapě,“ dodává manažer týmu Jan Čuraj.

vkk1

Pavel Škrobák vpravo s míčem.
Okresní přebor ve futsale pokračuje v Rožnově 5. a 6. kolem 7. ledna 2018.
vanoce-605x300
vanoce-605x300.gif