Půlroční smlouvu podepsali zatím s třetiligovým Valašském Meziříčí trenéři Michal Kovář, Michal Hubník. Oba budou na jaře budovat tým s výhledem na sezonu 2018/2019. Vedení klubu po konci této vyhodnotí úspěšnost jejich práce. Klub se vydává na cestu s mladými trenéry. 

Michal Kovář je jmenovec úspěšného trenéra Valmezu, který s ním postoupil z divize do MSFL.  nastupoval za kluby SK Sigma Olomouc, FC Hlučín, FC Vítkovice, FK Slavia Orlová a MFK Vítkovice. V létě 2009 se zúčastnil Světové letní univerziády v Bělehradě. Naposledy trénoval mládežnická družstva ve Vítkovicích.

kovar michal

Michal Hubník je odchovancem Halenkova, v mládeži hrával také za Vsetín. V dospělé kategorii prošel Drnovicemi. Olomouci, Opavou, Legií Varšava a Jabloncem. Má čtyři starty za reprezentaci Česka. Naposledy na podzim se připravoval s Třincem a hrál za Český Těšín. Jeho konec fotbalové kariéry uspíšily velké problémy s kolenem.

hubnik_michal_profil

Oba trenéři budou mít rovnocenné kompetence. Trenérem brankářů zůstává Michal Štěpán, vedoucím mužstva a kustodem je Petr Masařík a masérem Jan Ferenc.

Přípravu zahájí noví trenéři s týmem 8. ledna 2018.

Z jistých odchodů Valmez opouští Malý, Byrtus, Behan, Gebert a Repáň. 

Z hostování se vrací Bartozel, Lasovský a Rohel. V jednání je příchod gruzínského hráče a na testech budou tři slovenští fotbalisté: Jedním z nich je –

Daniel Hudák

hudak_05

Po návratu z Německa hrál na Slovensku za Pohronie.

 

 

 
vanoce-970x310
vanoce-970x310.gif