Víte, v jakých kopačkách září valašský král Baroš?

Vigantický odchovanec a rodák z Valmezu, Milan Baroš, si stále drží skvělou formu a je nepostradatelným hráčem základní jedenáctky ostravského Baníku. Legendární Bary obléká kopačky, ve kterých nastupují jeho fotbaloví nástupci, současné hvězdy světového fotbalu, Ángel Di Maria, Edin Džeko nebo Diego Costa. Víte, o jaké střelky se jedná?

Baros_foto

Už to dále nebudeme natahovat… Představujeme kopačky Adidas X 17 PureSpeed FG, s nimiž už 35letý kanonýr letos nastřílel 4 ligové branky a jednu trefu přidal v poháru, do sítě „našeho“ Valašského Meziříčí.

Na Valašsku jsme tyto kopačky ještě nenarazili, jedná se totiž o exkluzivní model, který najdete pouze na několika místech v České republice. Patří mezi ně největší fotbalová speciálka SportFotbal.cz, která se pyšní nejnovějšími modely kopaček vytříbených značek Nike, adidas i Puma.

PureSpeed

Čím se kopačky Adidas X 17 PureSpeed FG vyznačují? Všechny zajímavé informace najdete ZDE . Ve SportFotbalu najdete tyto kopačky v několika třídách, od nejdražší třídy profi po cenově dostupnou třídu Adidas X 17.2. FG Všechny kopačky jsou v pánských i dětských velikostech.

CTA tlačítko: Prohlédnout Barošovy kopačky (https://www.sportfotbal.cz/kopacky-adidas-x-17-purespeed-fg-s82442-s82442?a_box=n6rgw7p2)