Na začátku byla mravenčí práce našeho marketingového manažera Milana Kleindorfa, kterému se prostřednictvím našeho informačního portálu podařilo navázat spolupráci s mládežnickou akademií Baníku Ostrava, projektem partnerských klubů a skvělé komunikaci s hlavním skautem mládeže FCB Janem Nevolou. 

A přišel druhý krok. Náš od počátku věrný a podporující strategický partner firma Triogas byla okamžitě za své služby první na řadě v otázce možnosti, aby si mladší přípravka Krhové mohla zahrát o přestávce ligového utkání Baníku Ostrava zápas se svými protějšky prvoligového klubu.

A dobrá věc se podařila. 4. listopadu čeká hráče, trenéry, rodiče a fanoušky Krhové zájezd na ligové utkání Baník Ostrava – Mladá Boleslav, kde si kluci Jiskry zahrají na krásném ligovém stadiónu poločasové utkání. Významnou měrou přispívá na uskutečnění této pro Krhovou tak významné akce náš strategický partner, firma Triogas. 

„Bude to velká událost pro náš klub. Odměnou za práci kluků a jejich trenérů Pavla Šturzy, Radima Zetka a Martina Kovarčíka bude právě tento zájezd autobusem na ligové utkání Baníku Ostrava spojené s poločasovým zápasem našich kluků, pro které to bude životním zážitkem si zahrát na takovém stadiónu. Tak daleko se ještě náš klub nikdy nedostal. Všichni se na to těšíme a děkujeme Valašskému fotbalu a speciálně Milanu Kleindorfovi za nabídku a uskutečnění této akce,“ říká zástupce Jiskry Krhová Radek Grygařík.

banner
pyro-storm-260x260-
pyro-storm-260x260-.gif