Dva těžké domácí zápasy mají před sebou třetiligoví fotbalisté Valašského Meziříčí. Ve středu od 17 hodin hostí v dohrávce devátý celek tabulky Petřkovice a v neděli pak vedoucí celek tabulky z Velkého Meziříčí. 

69

Petřkovice s bilancí 2 1 2 naposledy prohrály v Líšni 2:1.

Pozvánka z webu Odry Petřkovice: http://www.fcodrapetrkovice.cz/node/1015

V dohrávce třetího kola Fortuna MSFL zajíždí petřkovická Odra na hřiště ambiciózního nováčka soutěže, TJ Valašské Meziříčí. Odra pamatuje tohoto soupeře ze soutěžního ročníku 2015/2016, ve kterém Odra jako nováček DIVIZE E hned po roce postoupila do MSFL. Ve dvou vzájemných utkáních se lépe vedlo naší Odře, která zvítězila v domácím prostředí 3:1, na hřišti soupeře 1:0. Tolik pohled do minulosti, který moc nevypovídá o současnosti. Oba týmy prošli za poslední dvě sezony značnou obměnou svých kádrů. Utkají se týmy, které v uplynulém kole neuspěly na hřištích soupeřů. Odra prohrála v Líšni, ValMez odešel s porážkou z Kroměříže. V tabulce je na tom lépe náš soupeř, kterému patří se ziskem devíti bodů sedmá příčka v tabulce. Odra je se ziskem sedmi bodů devátá. Utkání má výkop v 17:00 hod.

Sestava Petřkovic z posledního utkání: Godula – Polášek (86. Žyla), Špavelko (22. Holiš), Moskál, Hrdlička (65. Sporysz) – Strakoš, Staněk, Latocha, Neumann – Baranek – Lokša.

Mgr. Martin Němec