Naše purpurové princezny zasypaly gólovým deštěm soupěřky z přerovských Držovic, nasázely jim 15 gólů a vyhouply se do čela divizní souteže.

FC VSETÍN – TK SOKOL DRŽOVICE 15:0

Holky na Vsetíně se zakously do fotbalové divize se vší vervou. Zaregistrovali jsme několik otázek od potencionálních podporovatelů a sympatizantů jak by mohli holky podpořit. Proto jim vedení FC Vsetín zřídilo transparentní účet, kam mohou drobní sponzoři a fanoušci poslat své příspěvky. Ty budou sloužit výhradně holkám, které si samy rozhodnou co potřebují.

Více k poslednímu utkání z fotbalového zápisníku Lubomíra Hotaře:
DIVIZE ŽEN
V PREMIÉROVÉM DIVIZNÍM DUELU NA DOMÁCÍ PŮDĚ NASÁZEL VSETÍN DRŽOVICÍM PATNÁCT BRANEK

Dokonalou kanonádu předvedly při historickém premiérovém divizním zápase na domácím hřišti fotbalistky Vsetína, které ve 2. kole soutěže nastřílely Držovicím patnáct gólů. Ve 3. kole se Valašky představí na půdě Mostkovic. Utkání se bude hrát v neděli od 10 hodin.

Vsetín porazil Držovice 15:0. Brankový účet v jednoznačné partii načala ve 13. minutě Pernická. Ještě do poločasu se trefily do hostující sítě dvakrát Krčmářová, Rýdlová a Kovaříčková a domácí šli do kabin s pětigólovým náskokem. Po změně stran už to byl fotbalový koncert Valašek. Ty si duel užívaly a navíc si hodně vylepšily skóre.
,,Před solidní návštěvou jsme tým z Prostějovska téměř vůbec nepouštěli na naši polovinu hřiště. Hráčkám nechyběla chuť souboj se snaživým soupeřem vyhrát co největším gólovým rozdílem. A protože se nám dařila přízemní kombinace a střelba ze všech pozic, tak jsme dosáhli na rekordní výsledek. A to ještě gólmanka Držovic Jetelová spoustu dalších našich šancí zneškodnila,“ užíval si zápas s celým svým družstvem vsetínský kouč Martin Pavlát.

A který gól se domácímu trenérovi líbil nejvíc? ,,Byla to branka na 4:0, jež vstřelila z hranice šestnáctky ranou přímo z voleje pod břevno Ráchel Kovaříčková,“ přiznal Pavlát

FC VSETÍN – DRŽOVICE 15:0 (5:0)
Branky FC Vsetín: Krčmářová 4, Petruželová 3, Rýdlová 2, Kovaříčková 2, Kocurková 2, Pernická, Čípová.

Sestava: Jašková – Kovaříčková, Randuchová, Vlčková, Petra Ševčíková, Pernická, Rýdlová, Kocurková, Čípová, Krčmářová, Petruželová. Střídaly: Čáňová, Klára Marková, Pospíšilová.

Petr Říha