Třetiligoví fotbalisté Valašského Meziříčí sehráli srdnatou a vyrovnanou bitvu s Petřkovicemi, kterou rozhodl spolehlivý střídající žolík Martin Výmola.
Val. Meziříčí – Petřkovice 2:1 (1:1)Byl to boj o každý metr hřiště. Když vyrovnaný boj směřoval k remíze, rozhodl muž činu, který umí být vždy na správném místě. Šťastná branka Martina Výmoly poslala hosty domů bez bodu.
„V prvním poločase jsme byli do 20. minuty lepším celkem a výsledkem byla vedoucí branka z penalty, kdy byl po rohu stažen v pokutovém území Šulák. Pak se hra vyrovnala a před poločasem srovnal z brejku hostující kanonýr Lokša. I po přestávce jsme byli více na míči, ale Petřkovice měly Lokšou obrovskou šanci jít do vedení, kterou naštěstí neproměnily. My jsme urvali tři body na naši stranu spolehlivým žolíkem Výmolou, který sice šmudlou z pěti metrů, ale na to se historie ptát nebude, rozhodl zápas. Ubojovali jsme to a třech bodů si ceníme,“ řekl k utkání manažer Valašského Meziříčí Pavel Býma.
Branky: 18. Byrtus, 81. Výmola – 40. Lokša.
Val. Meziříčí: Repáň – Byrtus (86. Žilinský), Malý, Drozd, Václavek – Behan (46. Výmola), Gregáň, Gebert, Vrána – Šulák, Jurča (90. Wludyka). Trenér Jaroslav Vodička.

Mgr. Martin Němec