Probíhá podzimní Tip Liga našeho informačního portálu. Každé kolo můžete tipovat pět vybraných zápasů zápasy valašských týmů od MSFL po IV. třídu okresu Vsetín. Tipovat lze dvěma způsoby:
Zaregistrovat se a:
1. Kliknutím na logo Tip Ligy Valašského fotbalu v článku a po zobrazení zápasů natipovat s uvedením jména a emailové adresy vybrané zápasy
2. Kliknutím na logo Tip Ligy Valašského fotbalu na první straně našeho webu (logo je v pravé části) a po zobrazení zápasů natipovat s uvedením jména a emailové adresy vybrané zápasy
Tipuje se u vybraných utkání výhra domácích, remíza, výhra hostí po devadesáti minutách hry bez ohledu na konečný výsledek penaltového rozstřelu. Za každý správný tip získává soutěžící jeden bod, body se za špatný tip neumazávají.
Tip Liga začíná fotbalovým víkendem 5. a 6. srpna a končí posledním odehraným kolem MSFL, krajské nebo okresní soutěže v průběhu měsíce října nebo listopadu. Následně bude soutěž ukončena. Po každém kole bude v pondělí zveřejněno aktuální pořadí tipujících.
Odložená utkání se nezapočítávají do konečného pořadí.
Ceny pro nejlepší tipéry:
1. cena – 50 L sud piva
2. cena – 30% sleva firmy DK Okna Valašské Meziříčí na okenní doplňky (žaluzie, sítě proti hmyzu atd.).
3. cena – Valašská směs k dobrému posezení – domácí slivovice a domácí klobásky
4. cena – poukázka v hodnotě 600,- Kč na vybrané LED osvětlení
5. cena – poukázka do námi vybraného sportovního obchodu s e-shopem www.sportobchod.cz v hodnotě 500,- Kč
6. cena – poukázka do námi vybraného sportovního obchodu s e-shopem www.sportobchod.cz v hodnotě 450,- Kč
7. cena – poukázka do námi vybraného sportovního obchodu s e-shopem www.sportobchod.cz v hodnotě 400,- Kč
8. cena – poukázka do námi vybraného sportovního obchodu s e-shopem www.sportobchod.cz v hodnotě 350,- Kč
9. cena – poukázka do námi vybraného sportovního obchodu s e-shopem www.sportobchod.cz v hodnotě 300,- Kč
10. cena – poukázka do námi vybraného obchodu se zdravou výživou s e-shopem www.vyrobkyspribehem.cz v hodnotě 250,- Kč
11. cena – poukázka do námi vybraného obchodu se zdravou výživou s e-shopem www.vyrobkyspribehem.cz v hodnotě v hodnotě 150,- Kč
12. cena – poukázka do námi vybraného obchodu se zdravou výživou s e-shopem www.vyrobkyspribehem.cz v hodnotě v hodnotě 100,- Kč
V případě bodové rovnosti na místech zaručujících ocenění se o držiteli ceny rozhodne na základě počítačového programu, který vygeneruje držitele ceny.
Výsledky 7. kola:

Valašské Meziříčí – Velké Meziříčí, MSFL – 2

VKK B – Choryně, okresní přebor – 2

Choryně B – Branky, III. třída – 1

Kladeruby – Jablůnka, III. třída –  2

Police – Liptál, IV. třída – 0

Pořadí po 7. kole: 

1. místo – 23 bodů:

Pavel Vrba – Kateřinice,

2. místo – 22 bodů:

Ondřej Vinklárek – Opatovice, Jaromír Šerý – Střelná, Zbyněk Pavlica – Dolní Bečva,

3. místo – 19 bodů:

Radek Nohavica – Ústí, Marek Pavlica – Horní Bečva, Libor Barabáš – Hážovice, Petr Mazáč – Huslenky, René Bartošák – Valašské Meziříčí, Martin Výmola – Valašské Meziříčí, Roman Šťastný – Ratíškovice,

4. místo – 18 bodů:

Adam Slováček – Kroměříž, Josef Haničák – Halenkov, Aleš Smolík – Valašské Klobouky, Jan Maliňák – Zašová,  Martin Číž – Lidečko, Karel Toman – Halenkov, Radim Křenek – Prostřední Bečva, René Stodůlka – Choryně,  Radek Bortl – Rožnov, Bohuslav Pisklák – Huslenky,

5. místo – 17 bodů:

Radek Růčka starší – Dolní Bečva, Jakub Dibelka – Střítež, Jakub Šedý – Valašské Meziříčí, Rostislav Tvrdý – Poličná, Marek Mičkal – Rožnov, Petr Sovák – Valašské Meziříčí, René Kantor – Zubří,  Vladimír Dospěl – Valašské Meziříčí, Jana Kopecká – Huslenky,

6. místo – 16 bodů: 

Petr Martinák – Dolní Bečva, Martin Trchalík – Francova Lhota, Tomáš Zadrobílek – Vsetín, Stanislav Volek – Vsetín, Jindřich Muller – Choryně, David Bolcek – Vigantice, Pavel Kučera – Hrachovec, František Orság – Valašské Meziříčí,  Petr Špaček – Ratiboř, Zdeněk Knebl – Vsetín, Marek Juráň – Valašská Senice,

7. místo – 15 bodů:

Ondřej Sedlák – Vsetín, Miroslav Baroš – Hutisko, Pavel Juráň – Brno, Michal Veselý – Zlín, Jiří Hříva – Valašské Meziříčí, Marie Janíčková – Horní Bečva, Josef Žlebek – Kladeruby, Radek Číž – Lidečko, Josef Valůšek – Vsetín,  Petr Holub – Valašské Meziříčí,

8. místo – 14 bodů:

Ondřej Michálek – Vsetín,  Štěpán Macháč – Študlov,  Zdeněk Kretek – Prostřední Bečva, Vladimíra Volková – Vsetín, Jaroslav Pavlíček – Zubří,Radim Hnátek – Ústí, Petr Vácha – Valašské Klobouky, Miroslav Vrabec – Zašová,   Richard Martinek – Ratiboř,  Martin Klvaňa – Poličná,

9. místo – 13 bodů:

Milan Michut – Podlesí,   Rostislav Sadílek – Zašová, Radek Růčka – Dolní Bečva, Aleš Vyškovský – Vsetín, Václav Vojkůvka – Dolní Bečva, Damián Růčka – Hutisko, Hana Kopečková – Bystřička, Martina Pavlicová – Valašské Meziříčí, Pavel Jurečka – Horní Bečva, Petr Hejný – Rožnov, Lubomír Stromšík – Zašová, Marek Macíček – Hutisko, Zdeněk Chvatík – Valašské Meziříčí,

10. místo – 12 bodů:

Vlastislav Trličík – Halenkov, Roman Ohryzek – Karolinka, Rudolf Stodůlka – Bynina, Roman Dvořák – Vsetín, Julius Ficek – Vsetín, Lenka Mazáčová – Hovězí, Václav Lysák – Zubří, Lukáš Dančák – Kateřinice,

11. místo – 11 bodů:

Martin Lušovjan – Rožnov,  František Kýr – Vsetín, Jan Mazáč – Hovězí,

12. místo – 10 bodů:

Karel Drda – Zubří,

13. místo – 9 bodů:

Jakub Balán – Rožnov,   Josef Valčík – Střelná, David Pisklák – Huslenky, Aneta Mičolová – Rožnov,

14. místo – 8 bodů:

Tomáš Novák – Krhová,    Pavel Vašek – Dolní Bečva, Petr Maňák – Valašské Meziříčí, Roman Bil – Prostřední Bečva, Pavel Dančák – Kateřinice, Jana Vavřínová – Dolní Bečva,

15. místo – 7 bodů:

Daniel Rafaj – Kateřinice, Jan Krba – Dolní Bečva,

16. místo – 6 bodů:

Jaroslav Haša – Valašské Meziříčí, Ondřej Baroš – Hutisko,  Marek Vala – Poličná, Zdeněk Bill – Bynina,  Lucie Košárková – Zašová, Jan Krba – Zlín,

17. místo – 5 bodů: 

Adam Škabraha – Valašské Meziříčí,

18. místo – 4 body: 

René Šerý  – Francova Lhota,   Viktor Žilinský – Krhová,      Radovan Škabraha – Krhová, Ludmila Škabrahová – Valašské Meziříčí, Daniel Skalík – Podlesí,     Zdeněk Bill – Bynina, Ludmila Tolarová – Rožnov,

19. místo – 3 body: 

Tomáš Holčák – Valašské Meziříčí,   Adrián Babala – Valašské Meziříčí,

20. místo – 2 body: 

Radek Maléř – Dolní Bečva,     Robin Kalod – Rožnov,   Dalibor Křižan – Podlesí, Stanislav Zavičák – Halenkov,    Petra Ondřejová – Zubří,   Jaroslav Mynář – Karolinka,

21. místo – 1 bod: 

Martin Štengl – Juřinka, Lukáš Soukup – Rožnov, Jiří Kuboš – Halenkov,   Josef Hořanský – Valašské Meziříčí,

Zápasy 8. kola: 

VKK – Morkovice, krajský přebor

Hovězí – Halenkov, 1. B třída

Zašová – Hrachovec, 1. B třída

Val. Polanka – Prlov, 1. B třída

Horní Bečva – Poličná, okresní přebor
Uzávěrka 8. kola je v pátek 22. září ve 22:00 hodin.

banner-tipovacka-100piv-260x260
Mgr. Martin Němec