V prvním kole Mol cupu uspěli na půdě Vsetína hosté z Brumova, kteří si tak postupem zajistili utkání druhého kola, v kterém přivítají doma třetiligové Valašské Meziříčí.
Vsetín – Brumov 1:2 (1:1)Domácí v tomto utkání představili novou akvizici. Z Poličné přestoupil Jakub Kapusta a hned se prosadil. Brumov posílili Tomáš Kolouch z Vlachovic a Tomáš Chuchma z VKK. Vsetín nedokázal využít od 61. minuty přesilovku po vyloučení Zvoníčka a naopak inkasoval rozhodující branku.
„Věděli jsme, co nás čeká. Nám chybělo pět kluků, kteří jsou na dovolené. Šanci dostali mladí kluci, kteří nezklamali a sehráli velmi kvalitní zápas. Brumov byl hlavně v prvním poločase fotbalovější a za to si postup zasloužil. Škoda, že jsme ve druhém poločase neproměnili šanci na 2:1 a naopak jsme inkasovali. Po třech trénincích teprve tým skládáme. Máme na to tři týdny, abychom vše vyladili. Potřebujeme ještě jednoho útočníka,“ řekl k utkání trenér Vsetína Miroslav Mičega.
Branky: 38. Kapusta – 23. Naňák, 70. Novák.
Vsetín: Dobeš – Dulík (86. Kovács), Ondráš, Zuzaňák, Burdík – Bublák, Amrich, Jaroš, Matůš – Kapusta, Fojtů. Trenér Miroslav Mičega.

vsetin muzi

Vsetín

Foto Julius Ficek

Mgr. Martin Němec