Posledním 14. kolem skončila Tip Liga Valašského fotbalu pro jaro 2017. Přinášíme konečné výsledky a výherce cen.

Výsledky 14. kola: 

VKK B – Huslenky, okresní přebor – 1

Choryně – Nový Hrozenkov, okresní přebor – 1

Jablůnka – Bynina, okresní přebor – 2

Hošťálková – Valašská Senice, III. třída – 1

Zubří B – Branky, III. třída – 1

Pořadí po 14. kole před rozdělením cen: 

1. místo – 36 bodů: 

Zbyněk Pavlica – Dolní Bečva

2. místo  – 34 bodů: 

Adrián Babala – Valašské Meziříčí

3. místo – 33 bodů: 

Josef Macháč – Halenkov, Vladimír Dospěl – Valašské Meziříčí,

4. místo – 32 bodů: 

Martina Pavlicová – Valašské Meziříčí, Miroslav Baroš – Hutisko,

5. místo – 31 bodů: 

Jakub Šedý – Valašské Meziříčí, Damián Růčka – Hutisko,

6. místo – 30 bodů: 

Radek Nohavica – Ústí, Václav Lysák – Zubří,  Marek Vala – Poličná,

7. místo – 29 bodů:

Martin Kučera – Hovězí, Lenka Macháčová – Halenkov, Matouš Melichařík – Střítež,

8. místo – 28 bodů:

Marek Pavlica – Horní Bečva, Petr Hejný – Rožnov,Tomáš Juřica – Poličná,  Ondřej Vinklárek – Opatovice, Pavel Kučera – Hrachovec, Josef Žlebek – Kladeruby,

9. místo – 27 bodů:

Jana Kopecká – Huslenky, Radim Hnátek – Ústí,

10. místo – 26 bodů:

Aleš Vyškovský – Vsetín, Zdeněk Kretek – Prostřední Bečva, Jakub Dibelka – Střítež, Josef Valůšek – Vsetín, Radim Křenek – Prostřední Bečva,

11. místo – 25 bodů:

Marek Juráň – Valašská Senice, Tomáš Janota – Kateřinice, Martin Výmola – Valašské Meziříčí,  Pavel Vrba – Kateřinice, Ondřej Sedlák – Vsetín,   René Kantor – Zubří,

12. místo – 24 bodů:

Petr Martinák – Dolní Bečva, Radek Růčka – Dolní Bečva, Libor Barabáš – Hážovice,  Jaroslav Pavlíček – Zubří, Bohuslav Pisklák – Huslenky, Zdeněk Knebl – Vsetín, Martin Číž – Lidečko,

13. místo – 23 bodů: 

Adam Slováček – Kroměříž, Stanislav Volek – Vsetín, David Pisklák – Huslenky,

14. místo – 22 bodů:

Viktor Žilinský – Krhová,  Roman Bil – Prostřední Bečva, Radovan Škabraha – Krhová, Hana Kopečková – Bystřička,  Jiří Hříva – Valašské Meziříčí,

15. místo – 21 bodů: 

Petr Sovák – Valašské Meziříčí, Marie Janíčková – Horní Bečva, Jaroslav Šerý – Francova Lhota, Zdeněk Chvatík – Valašské Meziříčí,

16. místo – 20 bodů: 

Josef Toman – Halenkov,  Radek Číž – Lidečko,  Jan Krba – Dolní Bečva, Jana Vavřínová – Dolní Bečva,  Ludmila Tolarová – Rožnov, Jan Krba – Zlín, Radek Bortl – Rožnov, Karel Drda – Zubří,

17. místo – 19 bodů: 

Michal Glamoš – Rožnov, Vladimíra Volková – Vsetín, Roman Šťastný – Ratíškovice,

18. místo – 18 bodů: 

Petr Mazáč – Huslenky,Jaroslav Kovařík – Huslenky,         Julius Ficek – Vsetín, Ludmila Škabrahová – Valašské Meziříčí, Ondřej Baroš – Hutisko,

19. místo – 17 bodů: 

Jiřina Němcová – Choryně,   Jan Mazáč – Hovězí,  Jindřich Müller – Choryně,   Petr Vácha – Valašské Klobouky,

20. místo – 16 bodů: 

Adam Škabraha – Valašské Meziříčí,

21. místo – 15 bodů: 

Aneta Mičolová – Rožnov,  Jaroslav Haša – Valašské Meziříčí,

22. místo – 14 bodů: 

Jaroslav Šena – Střítež, Zbyněk Ondra – Vsetín,

23. místo – 13 bodů: 

Lucie Košárková – Zašová,

24. místo – 12 bodů:  

Radim Žmiják – Valašské Meziříčí,   David Bolcek – Vigantice,   Zbyněk Januš – Huslenky,  Radim Kovář – Hutisko,

25. místo – 11 bodů:

Pavel Jurečka – Horní Bečva,    Lenka Mazáčová – Hovězí,    Lukáš Klimek – Hutisko,František Kýr – Vsetín,

26. místo – 10 bodů: 

Petr Vokoun – Frýdek – Místek, Lukáš Růčka – Dolní Bečva,

27. místo – 8 bodů: 

Michal Veselý – Zlín,     Martin Černovský – Huslenky,      Zbyněk Januš – Huslenky,Lubomír Stromšík – Zašová,

28. místo – 7 bodů: 

Daniel Vavřík – Valašské Meziříčí,  René Bartošák – Valašské Meziříčí,

29. místo – 6 bodů: 

Petr Pončík – Hovězí,    Ondřej Šusťáček – Zubří,

30. místo – 5 bodů: 

Marek Hučík – Hovězí,   Jakub Balán – Rožnov,

31. místo – 4 body: 

Rudolf Kovařík – Lidečko,Dalibor Wilder – Orlová,  Tomáš Lojkásek – Zubří,

32. místo – 3 body: 

Petr Majer – Střítež,  Jiří Pavlica – Rožnov, Rostislav Balejík – Rožnov, Vlastimil Románek – Valašské Meziříčí,Karel Trusina – Oznica,

33. místo – 2 body: 

Pavla Pernicová – Zubří,  Veronika Vašutová – Horní Bečva, Jiří Drda – Zubří, Tomáš Růčka – Prostřední Bečva, Aleš Smolík – Valašské Klobouky,

34. místo – 1 bod: 

Lukáš Bayer – Krhová, René Šerý – Francova Lhota, Ondřej Vašut – Rožnov, Tomáš Novák – Krhová,  Jaroslav Mynář – Karolinka

35. místo – 0 bodů: 

Pavel Vašek – Dolní Bečva

V případě bodové rovnosti na místech znamenající výhru vylosuje počítačový program pořadí výherců i konečné pořadí. 

Pořadí výherců cen:

1. cena – 50 litrový sud piva

Zbyněk Pavlica – Dolní Bečva

2. cena – poukázka do námi vybraného sportovního obchodu s e-shopem www.sportobchod.cz v hodnotě 800,- Kč

Adrián Babala – Valašské Meziříčí

3. cena – poukaz v hodnotě 600,- Kč na montáž led osvětlení

Vladimír Dospěl – Valašské Meziříčí

4. cena – poukázka do námi vybraného sportovního obchodu s e-shopem www.sportobchod.cz  v hodnotě 500,- Kč

Josef Macháč – Halenkov

5. cena – láhev slivovice a chutné pravé valašské klobásky

Martina Pavlicová – Valašské Meziříčí

6. cena – poukázka do námi vybraného sportovního obchodu s e-shopem www.sportobchod.cz v hodnotě 400,- Kč

Miroslav Baroš – Hutisko

7. cena – poukázka do námi vybraného obchodu se zdravou výživou s e-shopem www.vyrobkyspribehem.cz v hodnotě 300,- Kč

Damián Růčka – Hutisko

8. cena – poukázka do námi vybraného sportovního obchodu s e-shopem www.sportobchod.cz v hodnotě 300,- Kč

Jakub Šedý – Valašské Meziříčí

9. cena – poukázka do námi vybraného obchodu se zdravou výživou s e-shopem www.vyrobkyspribehem.cz v hodnotě 200,- Kč

Václav Lysák – Zubří

Další pořadí:

10. Marek Vala – Poličná

11. Radek Nohavica  – Ústí

(dle losu ohledně 9. ceny)

– výherce 1. ceny Zbyněk Pavlica byl kontaktován osobně ohledně vyzvednutí výhry

– výherci poukázek do eshopu www.sportobchod.cz (Adrián Babala, Josef Macháč, Miroslav Baroš a Jakub Šedý)  a LED osvětlení (Vladimír Dospěl) nechť kontaktují osobně našeho marketingového manažera Milana Kleindorfa ohledně převzetí ceny a to od 3. července – tel. 775 89 43 54

– výherce 5. ceny Martina Pavlicová byla kontaktována osobně pro předání ceny

– výherci poukazů do obchodu se zdravou výživou (Damián Růčka a Václav Lysák) si vyzvednou výhru osobně v kamenném obchodě: 

Kontaktní osoba:

Ing. Hana Halaštová

mobil: 605 291 509

email: hanka@vyrobkyspribehem.cz

Kamenná prodejna:

Palackého 457

Rožnov p. R.

Otevřeno: pondělí – pátek 9:00 – 11:30 a 12:30 – 17:00

Děkujeme všem za účast a budeme se těšit na Tip Ligu Valašského fotbalu na podzim 2017. 

Mgr. Martin Němec