Poslední 15. kolo naší Tip Ligy určilo, že za již jistým vítězem Radkem Nohavicou z Ústí u Vsetína skončila Hana Kopečková z Bystřičky, která jako jediná v posledním kole správně uhádla obě divizní utkání. O třetí a čtvrté místo si to na dálku v rychlosti a správné odpovědi na ve zvláštním článku uveřejněné otázce rozdají Marek Juráň z Valašské Senice, René Kantor ze Zubří, Zdeněk Knebl ze Vsetína, Libor Barabáš z Hážovic, Martina Pavlicová z Valašského Meziříčí a Tomáš Růčka z Prostřední Bečvy. 

Ceny pro nejlepší tipéry:

1. cena – 50 L sud piva – Radek Nohavica – Ústí u Vsetína – 35 bodů
2. cena – Karton šampaňského – 12 lahví – Hana Kopečková – Bystřička – 33 bodů
3. cena – Valašská směs k dobrému posezení – litr domácí slivovice a kilo domácích klobásek
4. cena – 20% sleva firmy DK Okna Valašské Meziříčí na okenní doplňky (žaluzie, sítě proti hmyzu atd.).

Konečné pořadí podzimní Tip Ligy Valašského fotbalu:

1. Radek Nohavica – Ústí u Vsetína 35

2. Hana Kopečková – Bystřička 33

3. Marek Juráň – Valašská Senice 32

René Kantor – Zubří 32

Zdeněk Knebl – Vsetín 32

Libor Barabáš – Hážovice 32

Martina Pavlicová – Valašské Meziříčí 32

Tomáš Růčka – Prostřední Bečva 32

5. Jakub Šedý – Valašské Meziříčí 31

5. Martin Číž – Lidečko 30

Marek Pavlica – Horní Bečva 30

6. Jana Kopecká – Huslenky 29

Jan Krba starší – Dolní Bečva 29

Jan Krba mladší – Dolní Bečva 29

Stanislav Volek – Vsetín 29

7. Petr Mazáč – Huslenky 28

8. Jan Mazáč – Hovězí 27

Pavel Jurečka – Horní Bečva 27

Marie Němcová – Horní Bečva 27

9. Václav Lysák – Zubří 26

Bohuslav Pisklák – Huslenky 26

David Pisklák – Huslenky 26

10. Jana Vavřínová – Dolní Bečva 25

Aneta Mičolová – Rožnov 25

Dušan Melichařík – Rožnov 25

11. Lucie Košárková – Zašová 24

Radovan Škabraha – Krhová 24

Jaroslav Pavlíček – Zubří 24

12. Jaroslav Kovařík – Huslenky 23

Radek Číž – Lidečko 23

Lukáš Růčka – Dolní Bečva 23

 

13. Zbyněk Januš – Huslenky 22

14. Matouš Melichařík – Střítež 21

Adrián Babala – Valašské Meziříčí 21

15. Ludmila Škabrahová – Valašské Meziříčí 19

16. Radim Křenek – Prostřední Bečva 18

17. Václav Františák – Prlov 17

Miroslav Baroš – Hutisko 17

René Šerý – Francova Lhota 17

18. Roman Bil – Prostřední Bečva 15

19. Marek Macíček – Hutisko 13

20. Zdeněk Kretek – Prostřední Bečva 12

Alois Filák – Lidečko 12

Jan Surovec – Francova Lhota 12

21. Martin Lušovjan – Střítež 11

22. Jiří Polášek – Prostřední Bečva 8

23. René Kretek – Horní Bečva 7

24. Pavel Matyáš – Lužná 6

25. Josef Valůšek – Vsetín 5

Petr Hejný – Rožnov 5

Radek Maléř – Dolní Bečva 5

26. Patrik Stavinoha – Dolní Bečva 4

27. Lukáš Čůma – Jablůnka 3

28. Richard Štec – Choryně 2

banner-tipovacka-100piv-260x260

Mgr. Martin Němec